headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
Senioren
D2
19:30 - 20:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Koen Paulus
Opmerkingen
D3
20:30 - 21:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Aleksandra Dymińska
Opmerkingen
D30-1
19:45 - 21:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
D30-2
20:30 - 21:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Giel Davis
Opmerkingen
Junioren A
MO18-2
19:30 - 20:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
MO18-3
19:30 - 20:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
Junioren B
MO16-01
18:00 - 19:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Xavie Richters
Opmerkingen
MO16-02
19:00 - 20:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Aleksandra Dymińska
Opmerkingen
MO16-03
18:00 - 19:00
W-2 - AB
Trainer(s)
Koen Paulus
Opmerkingen
MO16-05
18:00 - 19:00
Z-4 - CD
Trainer(s)
Puck Peeperkorn
Opmerkingen
MO16-06
19:30 - 20:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Giel Davis
Opmerkingen
MO16-08
18:00 - 19:00
Z-4 - AB
Trainer(s)
Nicholas Molkenboer
Opmerkingen
Junioren C
MO14-03
17:00 - 18:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Nicholas Molkenboer
Opmerkingen
MO14-07
17:00 - 18:00
W-1 - CD
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
Junioren D
MO12-02
18:00 - 19:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Giel Davis
Opmerkingen
MO12-03
16:00 - 17:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
MO12-04
17:00 - 18:00
Z-5
Trainer(s)
Puck Peeperkorn
Opmerkingen
MO12-05
13:00 - 14:00
W-2 - AB
Trainer(s)
Koen Paulus
Opmerkingen
MO12-06
18:00 - 19:00
Z-5
Trainer(s)
Leah Fernandez
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
MO10 blauw
14:00 - 15:00
W-2
Trainer(s)
Koen Paulus
Opmerkingen
MO10 geel
14:00 - 15:00
W-2
Trainer(s)
Puck Peeperkorn
Opmerkingen
MO10 groen
14:00 - 15:00
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
MO10 lila
14:00 - 15:00
W-3
Trainer(s)
Leah Fernandez
Opmerkingen
MO10 oranje
14:00 - 15:00
W-3
Trainer(s)
Opmerkingen
MO10 paars
14:00 - 15:00
W-3
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
MO10 rood
15:00 - 16:00
W-2
Trainer(s)
Koen Paulus
Duco Heijn
Opmerkingen
MO10 roze
15:00 - 16:00
W-2
Trainer(s)
Puck Peeperkorn
Opmerkingen
MO10 zwart
15:00 - 16:00
W-2
Trainer(s)
Leah Fernandez
Opmerkingen
Jongste jeugd E
MO9 blauw
17:00 - 18:00
W-3
Trainer(s)
Leah Fernandez
Opmerkingen
MO9 geel
17:00 - 18:00
W-3
Trainer(s)
Hugo Wenneker
Opmerkingen
MO9 groen
17:00 - 18:00
W-3
Trainer(s)
Jocelyn de Jong
Opmerkingen
MO9 lila
17:00 - 18:00
W-3
Trainer(s)
Mare van der Gragt
Opmerkingen
MO9 oranje
17:00 - 18:00
W-3
Trainer(s)
Robine Heijne
Opmerkingen
MO9 paars
17:00 - 18:00
Z-4
Trainer(s)
Cara Sophie Klemt
Opmerkingen
MO9 rood
17:00 - 18:00
Z-4
Trainer(s)
Duco van Dekken
Opmerkingen
MO9 roze
17:00 - 18:00
Z-4
Trainer(s)
Duco Heijn
Puck van de Peppel
Opmerkingen
MO9 zwart
17:00 - 18:00
Z-4
Trainer(s)
Alexandra Langedijk
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MO8 blauw
16:15 - 17:00
W-2
Trainer(s)
Koen Paulus
Opmerkingen
MO8 geel
16:15 - 17:00
W-2
Trainer(s)
Puck Peeperkorn
Opmerkingen
MO8 groen
16:15 - 17:00
W-2
Trainer(s)
Mare van der Gragt
Robine Heijne
Opmerkingen
MO8 oranje
16:15 - 17:00
Z-4
Trainer(s)
Puck van de Peppel
Opmerkingen
MO8 paars
16:15 - 17:00
Z-4
Trainer(s)
Maarten Bouwhuis
Opmerkingen
MO8 rood
16:15 - 17:00
Z-4
Trainer(s)
Cara Sophie Klemt
Opmerkingen
MO8 roze
16:15 - 17:00
Z-4
Trainer(s)
Alexandra Langedijk
Duco Heijn
Opmerkingen
Overig
TrimWo
09:00 - 10:30
W-2
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
Bit&Nop
14:00 - 17:00
Z-5
Trainer(s)
Opmerkingen
Reserv1
10:45 - 11:45
W-2
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
Oldstars
Reserv3
21:00 - 22:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JO18 2&3 wanneer groep klein is
reserv4
20:45 - 21:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H45-2,H45-3,D30-2 extra ruimte
Senioren
H30-2
20:30 - 21:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
H45-1
20:30 - 21:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
H45-2
20:30 - 21:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Giel Davis
Opmerkingen
H45-3
20:30 - 21:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Giel Davis
Opmerkingen
HO25-1
20:45 - 22:00
W-1 - CD
Trainer(s)
Dominic Verhallen
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1
18:00 - 19:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Jens van Eijk
Opmerkingen
JO16-2
18:30 - 19:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Dominic Verhallen
Opmerkingen
JO16-3
19:45 - 20:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Dominic Verhallen
Opmerkingen
Junioren D
JO12-5
18:00 - 19:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Dante Domburg
Opmerkingen
JO12-6
12:45 - 13:45
W-3 - AB
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JO10 blauw
15:00 - 16:00
W-3
Trainer(s)
Guido Arons
Opmerkingen
JO10 groen
15:00 - 16:00
W-3
Trainer(s)
Cara Sophie Klemt
Opmerkingen
JO10 rood
15:00 - 16:00
W-3
Trainer(s)
André Westdorp
Duco van Dekken
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JO9 blauw
17:00 - 18:00
W-2
Trainer(s)
Koen Paulus
Opmerkingen
JO9 groen
17:00 - 18:00
W-2
Trainer(s)
Quirijn Doets
Opmerkingen
JO9 oranje
17:00 - 18:00
W-2
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
JO9 rood
17:00 - 18:00
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JO8 blauw
16:15 - 17:00
W-3
Trainer(s)
Leah Fernandez
Quirijn Doets
Opmerkingen
JO8 groen
16:15 - 17:00
W-3
Trainer(s)
Hugo Wenneker
Opmerkingen
JO8 oranje
16:15 - 17:00
W-3
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
JO8 rood
16:15 - 17:00
W-3
Trainer(s)
Duco van Dekken
Opmerkingen
Trteam JO8
16:15 - 17:00
W-3
Trainer(s)
Opmerkingen