headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
Dit schema loopt van 4-1-2021 t/m 14-2-2021
Junioren A
MA4
19:15 - 20:15
W-2 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
Junioren B
MB01
17:45 - 19:15
W-3 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Rik van Gent
Opmerkingen
MB02
18:00 - 19:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Philippine Domhoff
Opmerkingen
MB08
18:00 - 19:00
W-2 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
MB10
19:15 - 20:15
W-2 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
Junioren D
MD01
18:00 - 19:15
W-2 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Xavie Richters
Opmerkingen
Op 3/2 en 10/2
MD11
15:45 - 16:45
Z-4 - AB
Trainer(s)
Nicholas Molkenboer
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1wit
16:45 - 17:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
M8E1zwart
16:45 - 17:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Brechtje Willemse
Fien Mesland
Olivia ten Kate
Opmerkingen
M8E2groen
16:45 - 17:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Roemer Oudakker
Pleun Vreeburg
Opmerkingen
+ ass.
M8E2wit
16:45 - 17:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
+ ass.
M8E2zwart
16:45 - 17:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Liselore Nap
Olivier Braams
Opmerkingen
M8E3wit
16:45 - 17:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Victoria Verhagen
Opmerkingen
+ ass.
M8E3zwart
16:45 - 17:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Nicholas Molkenboer
Noa Willemse
Opmerkingen
+ ass.
Jongste jeugd E
M6E1groen
15:45 - 16:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
+ ass.
M6E1rood
15:45 - 16:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Roemer Oudakker
Opmerkingen
+ ass.
M6E1wit
15:45 - 16:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Olivia ten Kate
Opmerkingen
M6E1zwart
15:45 - 16:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Liselore Nap
Opmerkingen
+ ass.
M6E2groen
15:45 - 16:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Feline Belterman
Opmerkingen
+ ass.
M6E2rood
15:45 - 16:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
+ ass.
M6E2wit
15:45 - 16:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
M6E2zwart
15:45 - 16:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Noa Willemse
Opmerkingen
M6E3groen
15:45 - 16:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Victoria Verhagen
Opmerkingen
+ ass.
M6E3rood
15:45 - 16:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Pleun Vreeburg
Opmerkingen
+ ass.
M6E3wit
15:45 - 16:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Eveline Roelofsen
Noor Hellemans
Opmerkingen
+ ass.
Jongste jeugd F
MF1groen
14:45 - 15:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
MF1wit
14:45 - 15:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Suus Meininger
Opmerkingen
MF1zwart
14:45 - 15:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Daniek van Vuren
Opmerkingen
MF2groen
14:45 - 15:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
MF2wit
14:45 - 15:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Puck van de Peppel
Opmerkingen
MF2zwart
14:45 - 15:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Annick Berkvens
Opmerkingen
MF3groen
14:45 - 15:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
+ ass.
MF3wit
14:45 - 15:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Noa Willemse
Opmerkingen
+ ass.
MF3zwart
14:45 - 15:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Suus van der Meer
Opmerkingen
+ ass.
MF4wit
14:45 - 15:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Victoria Verhagen
Opmerkingen
+ ass.
MF4zwart
14:45 - 15:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Pleun Vreeburg
Feline Belterman
Opmerkingen
+ ass.
Jongste jeugd G
Apen
13:00 - 13:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Suus Meininger
Opmerkingen
+ ass.trainers
Dolfijnen
13:00 - 13:45
W-1 - AB
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
DT Cheetahs
13:00 - 13:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
DT Pony’s
13:00 - 13:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
DT Springbokkies
13:45 - 14:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Puck van de Peppel
Opmerkingen
DT Zebra’s
13:00 - 13:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Egeltjes
13:45 - 14:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Giraffen
13:00 - 13:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Puck van de Peppel
Opmerkingen
Guppen
13:45 - 14:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Hamsters
13:45 - 14:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
Katjes
13:00 - 13:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
+ ass.trainers
Koala's
13:00 - 13:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Sophie de Boer
Opmerkingen
Lama's
13:45 - 14:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Sophie de Boer
Opmerkingen
Panda's
13:45 - 14:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Pinguïns
13:45 - 14:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Suus Meininger
Opmerkingen
Puppies
13:00 - 13:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:45 - 19:15
W-3 - CD
Trainer(s)
Marnix Stegers
Opmerkingen
JB2
18:00 - 19:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Pieter Parson
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1groen
16:45 - 17:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
+ ass.
J8E1wit
16:45 - 17:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Daniek Jansonius
Diederik de Wijs
Melle van de Merwe
Opmerkingen
+ ass.
J8E2groen
16:45 - 17:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
+ ass.
J8E3zwart
16:45 - 17:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Noor Hellemans
Eveline Roelofsen
Eva Kösters
Opmerkingen
+ ass.
Jongste jeugd E
J6E1groen
15:45 - 16:45
W-1 - AB
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
+ ass.
J6E1rood
15:45 - 16:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Daniek Jansonius
Melle van de Merwe
Opmerkingen
+ ass.
J6E2wit
15:45 - 16:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
J6E2zwart
15:45 - 16:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Eva Kösters
Opmerkingen
+ ass.
J6E3groen
15:45 - 16:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Hugo Zorab
Opmerkingen
J6E3wit
15:45 - 16:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Diederik de Wijs
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1wit
14:45 - 15:30
W-1 - AB
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen
+ 1 ass.
JF1zwart
14:45 - 15:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Sophie de Boer
Opmerkingen
+ 1 ass.
JF2wit
14:45 - 15:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
JF2zwart
14:45 - 15:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Hugo Zorab
Opmerkingen
JF3zwart
14:45 - 15:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Mijntje Stevens
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Beren
13:00 - 13:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DT Wolven
13:45 - 14:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
Haaien
13:45 - 14:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
Leeuwen
13:00 - 13:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Olifanten
13:00 - 13:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
+ ass.trainers
Panters
13:45 - 14:30
W-1 - AB
Trainer(s)
André Westdorp
Opmerkingen