headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Gert-Jan de Rooij Voorzitter
Pauline Beije Secretaris
Gert-Jan de Rooij Penningmeester
Gert-Jan de Rooij Bestuurslid Tophockey
Danielle Möring - Riegen Bestuurslid Breedte Hockey
Wedstrijdsecretariaten
Wed Sec 8DEF
Danielle Möring - Riegen wedstrijdsecretaris
Josephine Kelterman- Hamming wedstrijdsecretaris
Wed Sec ABCD11
Klaske Kramer wedstrijdsecretaris
Wed Sec Senioren & Veteranen
Hans Roerink wedstrijdsecretaris
Irene Tuininga wedstrijdsecretaris
Wed Sec Zaalhockey
Katinka Beerepoot wedstrijdsecretaris
Verenigingszaken
Algemeen
Klaske Kramer Verenigingscoördinator
Barbara Jansen Beheer Gevonden Voorwerpen
Deborah Sold - Salomon coordinator Personeelszaken
Faciliteiten
Bernard Manshande Facilitair Manager
Ledenadministratie
Klaske Kramer coordinator
TopHockey
Gert-Jan de Rooij Voorzitter
Algemeen
Ralph Bleeker Organisatorisch Manager
Carlos Pereira Technisch Coordinator TC Tophockey
Jongste Jeugd
André Westdorp TC Jongste Jeugd
Alexandra Bouwhuis - Huizer Categorieleider Jongens Dierentuin Dierentuin
Barbara Croon Categorieleider meisjes Dierentuin Dierentuin
Saskia Bekkers Categorieleider meisjes Dierentuin Dierentuin
Christina Jonckheere Categorieleider Jongens F Jongste Jeugd 8DEF
Claire van Diemen Categorieleider Meisjes F Jongste Jeugd 8DEF
Inge Flach - Westerkamp Categorieleider Jongens E Jongste Jeugd 8DEF
Annejet Brenninkmeijer Categorieleider Jongens E Jongste Jeugd 8DEF
Daphne Zwanenburg-Mollee Categorieleider Meisjes E Jongste Jeugd 8DEF
Marieke de Wijs Categorieleider Meisjes E Jongste Jeugd 8DEF
Jaap Waterham Commissaris Jongste Jeugd Tophockeycommissie
Tophockey-commissie
Gert-Jan de Rooij Voorzitter
Evelyne Bettenhaussen commissielid D1 + meisjes A t/m D
Hans van der Hulst commissielid Fysieke Ontwikkeling
Hans Roseboom commissielid H1 + Jongens A tm D
Jaap Waterham commissielid Jongste Jeugd
Katinka Beerepoot Zaalcommissaris Zaalhockey
Zaalhockey Jeugd & Senioren
Katinka Beerepoot wedstrijdsecretaris
Irene Tuininga commissielid
Breedtehockey
Danielle Möring - Riegen Voorzitter
Algemeen
Ralph Bleeker Organisatorisch Manager
Milou Schoone Technisch Coordinator Jeugd ABCD11
Categorie JA
Helouise Vermeulen Categorieleider Jongens A
Marieke Kerssemakers-Vrijenhoek Categorieleider Jongens A
Categorie JB
Antoinette de Koningh Categorieleider Jongens B
Categorie JC
Florentine Stoop Categorieleider Jongens C
Brechje van Eijck Categorieleider Jongens C
Categorie JD
Josephine Kelterman- Hamming Categorieleider Jongens D
Danielle Möring - Riegen Categorieleider Jongens D
Categorie MA
Karin Rees Categorieleider Meisjes A
Pauline van den Haak Categorieleider Meisjes A
Categorie MB
Klaske Kramer Categorieleider Meisjes B
Nicole de Haan Categorieleider Meisjes B
Categorie MC
Hanny Horstman - Driessen Categorieleider Meisjes C
Muriel Voorkamp Categorieleider Meisjes C
Categorie MD
Karin Rees Categorieleider Meisjes D
Kim van Bevervoorde Categorieleider Meisjes D
Keepers-commissie
Roos Jahangir Voorzitter
Matthijs de Boorder Technisch Coordinator
Hiske Hazen Verschuren commissielid
Rianne Zandstra commissielid
Emile Vos commissielid
Senioren & Veteranen
Albert Trapman Categorieleiding Trimmers Donderdag Seniorencommissie
Riksta Tielken-Dorhout Categorieleiding Trimmers Woensdag Seniorencommissie
Rolf Alker Coordinator Fithockey Seniorencommissie
Evenementen
Event-cie
Marlou Molkenboer commissielid
Maurits Adema commissielid
Klasine Overkamp-Woltjer Voorzitter
Jeugbestuur
Yannick Koppenol Voorzitter
Jort van Laar commissielid
Isa de Haas commissielid
Tjebbe Luykx commissielid
Feline Bleekemolen commissielid
Louise de Jonghe commissielid
Madelief Blank commissielid
Mette Brugman commissielid
Lars Herman de Groot commissielid
Toernooien
Bart Smulders Voorzitter
Arbitrage
Arbitrage
Maurits van der Heijden Voorzitter
Opleidingen Arbiters
Marije Kaart commissielid
Frits Beemsterboer commissielid
Jaap Kleijn commissielid
Planning Arbitrage
Irene Tuininga Planning/Indeling Zondag
Marielle Schouten Planning/Indeling Zaterdag
Rianne Zandstra Planning/Indeling Zaterdag
Fair-Play
Fair Play-cie
Erik Jan Verhulst Voorzitter
Jaap Kleijn commissielid
Paul Krimpenfort commissielid
Maurits van der Heijden commissielid
Tuchtzaken
Erik Jan Verhulst commissielid
Marga Gerichhausen commissielid
Paul Krimpenfort commissielid
Website & socmedia
Online Media-cie
Hans Roerink Voorzitter
Richard Kuipers Webmaster
Suzanne Klokke Hoofdredactie VP
Financiën
Financieel Beheer
Gert-Jan de Rooij Voorzitter
Franck Dellenbag commissielid
Ruud Jaegers commissielid
Hans Roerink commissielid
KAS-cie
Michiel Keijzer commissielid
Bart Smulders commissielid
Sponsoring
Wouter Hulst commissielid SpoCo
Oscar van der Wal commissielid SpoCo
Accommodatie
Barcommissie
Nick Brugman Voorzitter
Dimka Dellenbag commissielid
Robert Hannema commissielid
Shira Gimes commissielid Planning
Materiaal-cie
Jaap Kleijn Keepersmaterialen
Bert Spoelder Keepersmaterialen
Guido Stigter Keepersmaterialen
René Reijnen Trainingsmaterialen
Hestia de Vries commissielid
Jaap Kleijn Beheer lockers
Werkgroep Clubhuis
Evelien Roerink commissielid
Monique Vinke commissielid
Jurgen van Laar commissielid
Overig
Medi-cie
Martijn Spruit Voorzitter
Hyke Neeteson-Bierma Secretaris
Marlous Spoelder commissielid
Vertrouwenscommissie
Martine Visser commissielid
Wedstrijdtafel
Cisca Jobse-de Schipper coordinator