headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Herre Kleuver Voorzitter
Pauline Beije Secretaris
Gert-Jan de Rooij Penningmeester
Jeroen Hellemans Bestuurslid Tophockey
Marieke Odink-schouten Bestuurslid Breedte Hockey
Wedstrijdsecretariaten
Wed Sec 8DEF
Danielle Möring - Riegen wedstrijdsecretaris
Wed Sec ABCD11
Klaske Kramer wedstrijdsecretaris
Wed Sec Senioren & Veteranen
Irene Tuininga wedstrijdsecretaris
Wed Sec Zaalhockey
Katinka Beerepoot wedstrijdsecretaris
Verenigingszaken
Ralph Bleeker Organisatorisch Manager
Algemeen
Klaske Kramer Verenigingscoördinator
Barbara Jansen Beheer Gevonden Voorwerpen
Faciliteiten
Bernard Manshande Facilitair Manager
Ledenadministratie
Klaske Kramer coordinator
TopHockey
Jeroen Hellemans Voorzitter
Carlos Pereira Hoofd Jeugdopleiding Tophockey
Technische Coordinatie Jongste Jeugd
Thomas Prinsen Jongens EF
Thomas Prinsen Meisjes EF
Tophockey-commissie
Hans Roseboom Herenlijn
Evelyne Bettenhaussen Dameslijn
Jaap Waterham Jongenslijn
Pauline van der Kwaak Meisjeslijn
Hans van der Hulst Fysieke Ontwikkeling
Katinka Beerepoot Zaalcommissaris
Zaalhockey Jeugd & Senioren
Katinka Beerepoot wedstrijdsecretaris
Irene Tuininga commissielid
Alexandra de Lange commissielid
Breedtehockey
Marieke Odink-schouten Voorzitter
1. Technische Coordinatie
Milou Schoone TC Dierentuin
Categorie Dierentuin Jongens
Christina Jonckheere Categorieleider Jongens Dierentuin
Categorie Dierentuin Meisjes
Eveline Rijntjes Categorieleider meisjes Dierentuin
Categorie JA
Helouise Vermeulen Categorieleider Jongens A
Categorie JB
Marieke Kerssemakers-Vrijenhoek Categorieleider Jongens B
Helouise Vermeulen Categorieleider Jongens B
Categorie JC
Antoinette de Koningh Categorieleider Jongens C
Brechje van Eijck Categorieleider Jongens C
Categorie JD
Florentine Stoop Categorieleider Jongens D
Danielle Möring - Riegen Categorieleider Jongens D
Categorie JE
Wietske Heimann Categorieleider Jongens E
Suzanne Klokke Categorieleider Jongens E
Categorie JF
Inge Flach - Westerkamp Categorieleider Jongens F
Categorie MA
Karin Rees Categorieleider Meisjes A
Arianne Berkouwer Categorieleider Meisjes A
Categorie MB
Pauline van den Haak Categorieleider Meisjes B
Nicole de Haan Categorieleider Meisjes B
Categorie MC
Stefanie Vietor-Boer Categorieleider Meisjes C
Klaske Kramer Categorieleider Meisjes C
Categorie MD
Hanny Horstman - Driessen Categorieleider Meisjes D
Kim van Bevervoorde Categorieleider Meisjes D
Categorie ME
Klaske Kramer Categorieleider Meisjes E
Marieke de Wijs Categorieleider Meisjes E
Categorie MF
Pauline Beije Categorieleider Meisjes F
Jongste Jeugd Commissie
Kim van Bevervoorde commissielid
Klaske Kramer commissielid
Herma Aalderink commissielid
Karin Rees commissielid
Milou Schoone commissielid
Judith Deenik- Weber commissielid
Florentine Stoop commissielid
Margaret Sap commissielid
Keepers-commissie
Stefan van Goor Voorzitter
Matthijs de Boorder Technisch Coordinator
Hiske Hazen Verschuren commissielid
Maaike Wenneker-Abels commissielid
Roos Jahangir commissielid
Senioren & Veteranen
Patricia Loppé Categorieleiding Veteranen Dames Seniorencommissie
Albert Trapman Categorieleiding Trimmers Donderdag Seniorencommissie
Angela Tromer Categorieleiding Trimmers Woensdag Seniorencommissie
Jan-Jaap Veldman Coordinator Fithockey Seniorencommissie
Evenementen
Event-cie
Hetty van Loon Voorzitter
Melanie Bessem Voorzitter
Jeugbestuur
Yannick Koppenol Voorzitter
Jort van Laar commissielid
Isa de Haas commissielid
Tjebbe Luykx commissielid
Feline Bleekemolen commissielid
Louise de Jonghe commissielid
Madelief Blank commissielid
Mette Brugman commissielid
Lars Herman de Groot commissielid
Arbitrage
Arbitrage
Maurits van der Heijden Voorzitter
Opleidingen Arbiters
Nathalie Richters commissielid
Jaap Kleijn commissielid
Annerieke Lulofs commissielid
Planning Arbitrage
Irene Tuininga Planning/Indeling Zondag
Eveline Engler-huijboom Planning/Indeling Zaterdag
Rianne Zandstra Planning/Indeling Zaterdag
Fair-Play
Fair Play-cie
Erik Jan Verhulst Voorzitter
Jaap Kleijn commissielid
Paul Krimpenfort commissielid
Maurits van der Heijden commissielid
Tuchtzaken
Erik Jan Verhulst commissielid
Marga Gerichhausen commissielid
Paul Krimpenfort commissielid
Website & socmedia
Online Media-cie
Hans Roerink Voorzitter
Richard Kuipers Webmaster
Suzanne Klokke Hoofdredactie VP
Financiën
Financieel Beheer
Gert-Jan de Rooij Voorzitter
Babs Dellenbag commissielid
Astrid Kuipers commissielid
Ruud Jaegers commissielid
Hans Roerink commissielid
KAS-cie
Roos Smeele commissielid
Bart Smulders commissielid
Sponsoring
Martijn van de Merwe Voorzitter SpoCo
Mark de Haas commissielid SpoCo
Bastiaan Braams commissielid SpoCo
Bob van der Kamp commissielid SpoCo
Oscar van der Wal commissielid SpoCo
Marlies Baas commissielid SpoCo
Bas Agbeko commissielid SpoCo
Accommodatie
Barcommissie
Joost Peeperkorn Voorzitter
Shira van den Berg commissielid
Dimka Dellenbag commissielid
Robert Hannema commissielid
Materiaal-cie
Jaap Kleijn Keepersmaterialen
Bert Spoelder Keepersmaterialen
Guido Stigter Keepersmaterialen
René Reijnen Trainingsmaterialen
Hestia de Vries commissielid
Jaap Kleijn Beheer lockers
Werkgroep Clubhuis
Evelien Roerink commissielid
Monique Vinke commissielid
Jurgen van Laar commissielid
Overig
Medi-cie
Martijn Spruit Voorzitter
Hyke Neeteson-Bierma Secretaris
Marlous Spoelder commissielid
Vertrouwenscommissie
Martine Goedhuis-Visser commissielid
Vrijwilligers-cie
Martine Goedhuis-Visser coordinator
Petra Creemers commissielid
Anneke Gimbel commissielid
Wedstrijdtafel
Petra Creemers coordinator
Monique Vinke commissielid
Monique Beerens commissielid
Christine Brouwer-Dudok de Wit commissielid
Suzanne Niedenzu commissielid
Pauline Son commissielid
Karin Meulenbelt commissielid
Pauline Son commissielid
Eliane Schouten commissielid
Herma Aalderink commissielid
Annemarie van Dijk-Donninger commissielid
Nienke de Vries commissielid
Klaske Kramer commissielid
Wendy Steenkist commissielid
Wendy Franken-Nunnink commissielid
Marlies Smit commissielid
Alieske de Winter commissielid
Wendelien Kerstiëns- Kösters commissielid
Hilkje van Veen commissielid
Pauline Strijbosch commissielid
Mieke Veen-Hesselink commissielid
Celadon Schotel commissielid
Sharon van der Vecht commissielid
Nils Bollweg commissielid
Hella Manintveld commissielid
Cisca Jobse-de Schipper commissielid
Peggy Marees commissielid
Cynthia van Lohuizen commissielid
Marieke Hamminga commissielid
Marjolein van Waes commissielid
Brigitte de Brabander commissielid
Sabine Keetels commissielid
Iris Beerkens commissielid
Marieke Kniep commissielid
Sophie Dingemans - Schoonhoven commissielid
Noah Joëls-ten Broeke commissielid
Trix Simmeren-Kaal commissielid
Maaike Thoolen commissielid
Monique Ickenroth commissielid
Miekie Lengers commissielid
Susan Ailleris commissielid
Karen van der Wiel commissielid
Annemarie Weerman commissielid
Gusje van der Donk commissielid
Esther Smeele-Govers commissielid
Anouk Bruinink commissielid
Ellen Verduyn commissielid
Anneke Gimbel commissielid
Maarten van Buuren commissielid