Meisjes O18
MO18-3 - H.C. HISALIS MO18-2
17:45 - W-2
Fluiten:Eduard Holtz en Felix Zonneveld
MO18-5 - U.H.C.QUI VIVE MO18-3
16:00 - W-2
Fluiten:Jos Zonneveld en Jan Marten Ellis
MO18-6 - MHC de Reigers MO18-2
17:05 - Z-4
Fluiten:Senn Zwanenburg en Florentine Stoop
Meisjes O16
MO16-01 - Gooische Hockey Club MO16-1
12:20 - W-1
Nog geen scheids. ingepland
MO16-04 - Hockeyclub VVV MO16-2
14:05 - Z-4
Fluiten:Noortje Hilhorst en Katja Berkhout - Zeilstra
MO16-05 - HMHC Saxenburg MO16-2
17:45 - W-3
Fluiten:Frank Maaskant en Anke Neervoort
MO16-06 - MHCHBS MO16-4
14:10 - W-3
Fluiten:Mette Wiezer en Jeroen de Werd
MO16-08 - A.M.H.C. Rood-Wit MO16-6
09:35 - Z-4
Fluiten:Sam van Munster en Robert Jan Idema
MO16-09 - Alkmaarsche M.H.C. MO16-3
15:35 - Z-4
Fluiten:Camiel van der Veldt en Boudewijn Grootes
Meisjes O14
MO14-04 - HC Bloemendaal MO14-4
08:45 - W-3
Fluiten:Tom Lahnemann
MO14-05 - H.V. de Terriërs MO14-3
12:35 - Z-4
Fluiten:Marc den Hertog en Allard van Etten
MO14-06 - Hockeyclub VVV MO14-3
11:05 - Z-4
Fluiten:Xanne Merkus en Wilco Koelen
MO14-07 - AHC IJburg MO14-6
16:00 - W-3
Fluiten:Antonie van Schendel en Olivier Beerbaum
MO14-09 - HMHC Saxenburg MO14-4
17:45 - W-1
Fluiten:Rodrick Slot en Jorrit Keijzers
MO14-11 - MHC de Reigers MO14-4
13:55 - Z-6
Fluiten:Anemoon van der Pijl en Mike White
Meisjes O12
MO12-01 - Xenios MO12-1
10:30 - W-1
Nog geen scheids. ingepland
MO12-04 - AMHC FIT MO12-2
15:25 - Z-6
Fluiten:Hans-Peter Vloemans en Irene Luitjes
MO12-10 - Hockeyclub AMVJ MO12-6
10:30 - W-3
Fluiten:Rosa Bakker
MO12-11 - HC Athena MO12-4
12:20 - W-3
Fluiten:Merel Schoo
Jongens O18
JO18-1 - THC Hurley JO18-1
14:10 - W-1
Nog geen scheids. ingepland
JO18-2 - MHC de Kikkers JO18-1
16:55 - Z-6
Fluiten:Jan Willem Bout en Desi Schouten
Jongens O16
JO16-1 - HC Oranje Rood JO16-1
12:20 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
Jongens O14
JO14-1 - Hockey Vereniging Abcoude JO14-1
16:00 - W-1
Nog geen scheids. ingepland
JO14-3 - HC Bloemendaal JO14-3
08:45 - W-2
Fluiten:Matteo Vermeulen en Jan de Bie Leuveling Tjeenk
JO14-4 - AH & BC JO14-4
12:25 - Z-6
Fluiten:Olga Walraven en Thijmen Oddens
Jongens O12
JO12-2 - Pinoké JO12-4
14:10 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
JO12-3 - THC Hurley JO12-3
10:30 - W-2
Fluiten:Rogier Cool en Rodrick Slot
JO12-5 - AMHC Westerpark JO12-5
10:55 - Z-6
Fluiten:Norah di Martino en Matthijs Vink
JO12-6 - MHCHBS JO12-5
08:45 - W-1
Fluiten:Guusje Blom
Wedstrijdnummer | |
Spelen | |
Veld | |
Opmerking | |
KNHB | |
Digitaal |
Stand in de poule | |||
Teams | # Wedstrijden | # Punten | |