headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
C-categorie
A-categorie
D-categorie
B-categorie
Meisjes A
MA1 - B.H.V. Push MA1
12:25 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
MA2 - MHC Bennebroek MA1
17:55 - W-2
Fluiten:Armand Sambo en Maaike van Slooten
MA4 - AH & BC MA3
12:10 - W-3
Fluiten:Matteo Vermeulen en Marcel Wientjen
MA6 - Alkmaarsche M.H.C. MA6
14:00 - W-3
Fluiten:Marc Mensink en Victor Donninger
Meisjes B
MB03 - MHC Uitgeest MB1
16:05 - W-2
Fluiten:Mark Simmeren en Guido Vergouwen
MB06 - BHC Overbos MB4
17:25 - W-1
Fluiten:Douwe Boerland en Fridjof Zorab
MB08 - Pinoké MB6
11:55 - W-1
Fluiten:Fred Groenen en Deborah Wolleswinkel
MB09 - AMHC Westerpark MB3
15:35 - W-1
Fluiten:Stijn Nolst Trenite en Maiko Valentijn
MB10 - U.H.C.QUI VIVE MB4
14:55 - Z-6
Fluiten:Deborah Wolleswinkel en Steven Osse
Meisjes C
MC01 - Xenios MC1
10:35 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
MC04 - A.M.H.C. Rood-Wit MC4
17:40 - W-3
Fluiten:André ten Broeke en Floor Janszen
MC05 - MHC Bennebroek MC2
10:20 - Z-4
Fluiten:Walter Schut en René de Jong
MC09 - HC Athena MC6
15:05 - Z-4
Fluiten:Lars Ketelaar en Esther Smeele-Govers
MC10 - MHC Uitgeest MC3
16:40 - Z-4
Fluiten:Marlous Spoelder en Sam van Dijk
MC11 - MHC Heerhugowaard MC2
18:00 - Z-6
Fluiten:Stefan Verbeek en Jan Marten Ellis
Meisjes D
MD03 - AHC IJburg MD1
11:45 - Z-6
Fluiten:Michiel Broomans en Daan Beekhuis
MD04 - Xenios MD2
08:45 - W-2
Fluiten:Tim Bosman
MD08 - AH & BC MD5
13:45 - W-1
Fluiten:Alice Muurlink en Herman Vos
MD09 - K.H.C. Strawberries MD2
08:15 - W-1
Fluiten:Juup van IJssel
MD10 - HV Myra MD4
08:45 - Z-4
Fluiten:Charlotte Priesman en Frank Goovaerts
MD13 - AMHC Westerpark MD4
10:05 - W-1
Fluiten:Jan-Willem Müller en Steven de Bos
Jongens A
JA1 - HIC JA1
14:15 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
JA3 - H.C. Haarlem JA3
11:55 - Z-4
Fluiten:Martijn van de Poll en Martine Visser
Jongens B
JB2 - AMHC Westerpark JB1
16:25 - Z-6
Fluiten:Martijn Mertens en Guido Stigter
JB5 - AMHC Westerpark JB4
13:20 - Z-6
Fluiten:Jasper Langezaal
Jongens C
JC3 - HC Athena JC4
15:50 - W-3
Fluiten:Ralph Oud en Burt Tonkens
JC4 - HC Athena JC6
13:30 - Z-4
Fluiten:Arend Preijs en Gijs Keij
Jongens D
JD1 - THC Hurley JD2
10:20 - W-3
Fluiten:Bart Smulders en Matteo Vermeulen
JD2 - K.H.C. Strawberries JD1
08:30 - W-3
Fluiten:Hein Brenninkmeijer
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten