headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Diensten

zaterdag 16 november 2019 
07:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Dewi Dellenbag Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Thomas Hafkenscheid Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Senn Zwanenburg Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Friso Stoop Bardienst 
07:45 - 11:15  Peter Posthumus Barhoofd 
08:00 - 11:30  Herma Aalderink Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Klaske Kramer Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Beatrijs Schipper Bardienst 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Izzy Tanner Bardienst 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mijs Lammerts Bardienst 
11:00 - 14:15  Chantal Voncken Barhoofd 
11:30 - 15:00  Daem de Meij Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Annemarie Weerman Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kai van Oirschot Bardienst 
11:45 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tijn Muller Bardienst 
11:45 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lucas Rameau Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Jette Leeflang Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sterre van Daal Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sophie De Monyé Bardienst 
14:00 - 17:00  Martine Verhagen Barhoofd 
14:30 - 20:30  Matteo Vermeulen Bardienst 
15:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Florine de Jong Bardienst 
15:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Rozemarie Beltman Bardienst 
15:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lucette van Mierlo Bardienst 
17:00 - 20:00  Jurriaan Doets Barhoofd 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Guusje Kuijper Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Nimue Budde Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Josefien Kemp Bardienst 
zondag 17 november 2019 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Vanessa van Panhuys Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Tygo Buurma Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Ruben Vermeulen Bardienst 
12:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Pieter Schipper Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
vrijdag 22 november 2019 
16:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Pieter Schipper Bardienst 
zaterdag 23 november 2019 
07:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Dewi Dellenbag Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Féline Hubregtse Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sofia van Duivenbooden Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:15  Ouders/verzorgers van Ella Spruit Barhoofd 
08:00 - 11:30  Marjolein van Waes Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Marieke Hamminga Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Aline Heijstee Bardienst 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Naomi Roduner Bardienst 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Meagan White Bardienst 
11:00 - 14:15  Marije Romer Barhoofd 
11:30 - 15:00  Noor Gimbel Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Noor Gimbel Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sam van Dijk Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Roos Bruning Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Renee Luik Bardienst 
14:00 - 17:00  Béate Hebly-heru Utomo Barhoofd 
14:30 - 20:30  Julia Paanakker Bardienst 
15:00 - 18:00  Karen van der Wiel Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Eva van Wiggen Bardienst 
15:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Luna Mulckhuyse Bardienst 
15:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Vera Moison Bardienst 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Derk Kouwenhoven Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Morris Huismans Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Guido Vergouwen Bardienst 
zondag 24 november 2019 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Camiel Beijerinck Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Ruben Vermeulen Bardienst 
13:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Pieter Schipper Bardienst 
zaterdag 30 november 2019 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 14:30  Bardienst 
07:45 - 11:15  Barhoofd 
08:00 - 11:30  Meike Beerens Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Pauline Strijbosch Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Aleksandr de Monyé Bardienst 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Floris Joosten Bardienst 
09:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Vince Waagmeester Bardienst 
11:00 - 14:15  Dorien van Berkel Barhoofd 
11:30 - 15:00  Wendy Steenkist Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 19:00  Bardienst 
14:00 - 17:15  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Cisca Jobse-de Schipper Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 1 december 2019 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lucas Bernard Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isabella Jansen Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Emilie Jagt Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst