headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Wedstrijdschema

Overig
Dierentuin Wedst - Alliance Dierentuin Wedstrijden
n.n.b.
Uit
Dierentuin Wedst - Alliance Dierentuin Wedstrijden
n.n.b.
Uit
Dierentuin Wedst - Alliance Dierentuin Wedstrijden
10:00 - W-3
Thuis
Dierentuin Wedst - Alliance Dierentuin Wedstrijden
10:00 - W-2
Thuis
Meisjes A
MA1 - Reservering Training
14:30 - W-2
Thuis
ZMA2 - Mijdrecht MA1
15:05
Thuis
ZMA2 - Castricum MA1
15:55
Uit
ZMA4 - Myra MA3
13:20
Uit
ZMA4 - Kikkers MA2
14:10
Uit
ZMA5 - BHC Overbos MA4
16:30
Thuis
ZMA5 - Reigers MA4
18:10
Thuis
ZMA6 - Pinoke MA6
14:45
Thuis
ZMA6 - HIC MA3
16:25
Thuis
ZMA7 - Xenios MA5
16:30
Thuis
ZMA7 - Bennebroek MA3
18:10
Thuis
ZMA8 - Kikkers MA3
18:05
Uit
ZMA8 - Bloemendaal MA5
18:55
Uit
Meisjes B
ZMB08 - Reigers MB4
18:05
Uit
ZMB08 - Rood-Wit MB45-C
18:55
Uit
ZMB09 - Rood-Wit MB67-C
15:35
Uit
ZMB09 - Bennebroek MB4
16:25
Uit
Meisjes C
MC01 - Oefenwedstrijd HGC MC1
10:20
Uit
ZMC02 - Qui Vive MC1
14:00
Thuis
ZMC02 - Alkmaar MC1
15:40
Thuis
ZMC08 - Xenios MC4
09:45
Thuis
ZMC08 - Kikkers MC3
11:25
Thuis
ZMC10 - Xenios MC5
13:45
Thuis
ZMC10 - Myra MC5
14:35
Uit
ZMC11 - FIT MC6
14:00
Thuis
ZMC11 - Westerpark MC6
15:40
Thuis
ZMC12 - Xenios MC7
14:35
Thuis
ZMC12 - Westerpark MC4
15:25
Uit
Meisjes E
M6E1groen - Bloemendaal M6E3
11:00
Uit
M6E1wit - HBS M6E2
11:00 - W-3
Thuis
M6E1zwart - Pinoke M6E2
11:00 - W-3
Thuis
M6E2groen - Castricum M6E2
12:15
Uit
M6E2rood - Westerpark M6E2
11:00
Uit
M6E2wit - Castricum M6E3
12:00 - W-3
Thuis
M6E2zwart - FIT M6E5
12:00 - W-3
Thuis
M6E3wit - Bloemendaal M6E4
11:00
Uit
M6E3zwart - Xenios M6E3
12:00
Uit
M6E4wit - Waterlandse Hockey Club M6E1
11:00
Uit
M6E4zwart - Xenios M6E4
11:00 - W-3
Thuis
ZM8E1groen - HC AMVJ M8E2
11:30
Thuis
ZM8E1groen - AHC IJburg M8E3
13:10
Uit
ZM8E1wit - Xenios M8E1
09:00
Thuis
ZM8E1wit - HC Athena M8E1
10:40
Thuis
ZM8E1zwart - Xenios M8E2
11:30
Thuis
ZM8E1zwart - Bennebroek M8E1
13:10
Uit
ZM8E2zwart - VVV M8E2
12:15
Uit
ZM8E2zwart - HC Athena M8E4
13:05
Thuis
ZM8E3groen - Uitgeest M8E2
09:35
Uit
ZM8E3groen - FIT M8E4
10:25
Uit
ZM8E3wit - FIT M8E5
11:15
Uit
ZM8E3wit - VVV M8E5
12:05
Thuis
ZM8E3zwart - HC Spire M8E1
09:45
Uit
ZM8E3zwart - Myra M8E5
10:35
Uit
Meisjes F
MF1groen - HBS MF2
11:00 - W-1
Thuis
MF1wit - Uitgeest MF1
12:00 - W-1
Thuis
MF1zwart - Xenios MF1
11:00
Uit
MF2groen - MHC Amstelveen MF1
12:00 - W-1
Thuis
MF2wit - Alkmaar MF3
11:15
Uit
MF2zwart - Bloemendaal MF4
11:00 - W-1
Thuis
MF3wit - Alliance MF2
12:00 - W-1
Thuis
MF3zwart - HMHC Saxenburg MF4
09:45
Uit
MF4wit - Alliance MF3
12:00 - W-1
Uit
MF4zwart - HMHC Saxenburg MF2
11:00 - W-1
Thuis
Jongens A
JA1 - Alliance Jongens B1
12:30 - W-2
Thuis
ZJA3 - MHC Heerhugowaard JA1
13:15
Uit
ZJA3 - Xenios JA4
14:05
Uit
ZJA4 - Bennebroek JA2
17:15
Uit
ZJA4 - Westerpark JA2
18:05
Thuis
Jongens B
JB1 - Alliance Jongens A1
12:30 - W-2
Uit
ZJB2 - Abcoude JB12-C
17:15
Uit
ZJB2 - Amsterdam JB3
18:05
Thuis
ZJB3 - AHC IJburg JB3
16:45
Uit
ZJB3 - Rood-Wit JB4
17:35
Thuis
ZJB4 - HMHC Saxenburg JB1
15:35
Thuis
ZJB4 - Rood-Wit JB56-C
16:25
Uit
Jongens C
JC1 - Oefenwedstrijd Bloemendaal JC1
12:10
Uit
Jongens E
J6E1wit - Zandvoort J6E2
11:00
Uit
J6E1zwart - Westerpark J6E5
11:00
Uit
J6E2wit - Pinoke J6E6
10:00
Uit
J6E2zwart - Alkmaar J6E1
11:00
Uit
J6E3wit - Westerpark J6E1
11:00
Uit
ZJ8E1wit - Bloemendaal J8E1
11:45
Uit
ZJ8E1wit - Rood-Wit J8E3
12:35
Thuis
ZJ8E2wit - Westerpark J8EZWART
09:00
Thuis
ZJ8E2wit - Pinoke J8E4
10:40
Thuis
ZJ8E2zwart - Pinoke J8E3
09:35
Uit
ZJ8E2zwart - HBS J8E4
10:25
Uit
Jongens F
JF1zwart - HC AMVJ JF2
11:00 - W-1
Thuis
JF2wit - Qui Vive JF2
12:00 - W-1
Thuis
JF2zwart - Pinoke JF4
10:00
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Xenios M8E1 - AthenA M8E1
09:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Pinoké J8E4 - Westerpark J8EZWART
09:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kikkers MC3 - Xenios MC4
10:35
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL AMVJ M8E2 - IJburg M8E3
12:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Xenios M8E2 - Bennebroek M8E1
12:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL FIT MC6 - Westerpark MC6
14:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Qui Vive MC1 - Alkmaar MC1
14:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Pinoké MA6 - HIC MA3
15:35
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Xenios MA5 - Bennebroek MA3
17:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Reigers MA4 - Overbos MA4
17:20
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten