headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Milou Schoone
Trainer Marnix Stegers
Aanvoerder Karolien van der Ouderaa
Manager Karolien van der Ouderaa

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Pinoké D30-3 HIC D30-1 9:00
Leiden D30-1 Rood-Wit D30-1 10:30
Abcoude D30-1 Terriërs D30-1 10:45
Amsterdam D30-2 Alliance D30-1 10:45
HBS D30-1 Bloemendaal D30-1 11:15
Berkel-Rodenrijs D30-1 Craeyenhout D30-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance D30-1 17 41 13 2 2
2 Terriërs D30-1 17 40 13 1 3
3 Bloemendaal D30-1 17 34 11 1 5
4 Craeyenhout D30-1 17 31 9 4 4
5 Rood-Wit D30-1 17 28 8 4 5
6 Amsterdam D30-2 17 25 7 4 6
7 Leiden D30-1 17 25 7 4 6
8 HBS D30-1 17 17 5 2 10
9 Abcoude D30-1 17 15 5 0 12
10 Pinoké D30-3 17 14 4 2 11
11 HIC D30-1 17 11 3 2 12
12 Berkel-Rodenrijs D30-1 17 10 2 4 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr AH & BC D30-2 10:45 uit
26 mei Hockey Vereniging Abcoude D30-1 13:00 thuis - W-1
2 jun LOHC D30-1 12:15 uit
9 jun Berkel Rodenrijs D30-1 11:00 thuis - W-3
16 jun Craeyenhout D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Abcoude D30-1 Amsterdam D30-2 (4-1)final
Leiden D30-1 HBS D30-1 (3-0)final
Rood-Wit D30-1 Alliance D30-1 (0-2)scheduled
Terriërs D30-1 Pinoké D30-3 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 HIC D30-1 (0-0)scheduled
Craeyenhout D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Pinoké D30-3 Abcoude D30-1 (2-0)final
Amsterdam D30-2 Leiden D30-1 (1-0)final
HIC D30-1 Craeyenhout D30-1 (0-3)scheduled
HBS D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-1)final
Bloemendaal D30-1 Rood-Wit D30-1 (1-2)final
Alliance D30-1 Terriërs D30-1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rood-Wit D30-1 HIC D30-1 (7-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Amsterdam D30-2 (2-1)scheduled
Terriërs D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
Craeyenhout D30-1 HBS D30-1 (0-3)final
Leiden D30-1 Abcoude D30-1 (2-0)final
Alliance D30-1 Pinoké D30-3 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Pinoké D30-3 Leiden D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-2 Craeyenhout D30-1 (5-1)scheduled
HIC D30-1 Terriërs D30-1 (0-4)final
Bloemendaal D30-1 Alliance D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Rood-Wit D30-1 (1-0)scheduled
Abcoude D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-1 Abcoude D30-1 (1-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Leiden D30-1 (3-3)final
Rood-Wit D30-1 Amsterdam D30-2 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Pinoké D30-3 (4-0)final
Alliance D30-1 HIC D30-1 (2-0)final
Terriërs D30-1 HBS D30-1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leiden D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-0)final
Abcoude D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-3)final
HIC D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 Alliance D30-1 (0-3)final
Amsterdam D30-2 Terriërs D30-1 (1-2)final
Pinoké D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-1 (1-0)final
WOENSDAG 18 OKTOBER 2023
Terriërs D30-1 Abcoude D30-1 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (5-1)scheduled
HIC D30-1 Pinoké D30-3 (3-1)final
Rood-Wit D30-1 Leiden D30-1 (2-1)final
Alliance D30-1 Amsterdam D30-2 (3-1)final
Bloemendaal D30-1 HBS D30-1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden D30-1 Terriërs D30-1 (3-5)final
Abcoude D30-1 Alliance D30-1 (0-6)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 HIC D30-1 (1-2)final
Amsterdam D30-2 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
Pinoké D30-3 Craeyenhout D30-1 (0-3)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Terriërs D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (10-0)final
Rood-Wit D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
Alliance D30-1 Leiden D30-1 (0-1)final
HIC D30-1 Amsterdam D30-2 (0-1)final
Bloemendaal D30-1 Abcoude D30-1 (5-1)final
HBS D30-1 Pinoké D30-3 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Abcoude D30-1 HIC D30-1 (2-1)final
Leiden D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-7)final
Amsterdam D30-2 HBS D30-1 (5-1)final
Craeyenhout D30-1 Terriërs D30-1 (1-1)scheduled
Rood-Wit D30-1 Pinoké D30-3 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Alliance D30-1 (1-0)cancelled
WOENSDAG 22 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D30-1 Alliance D30-1 (1-9)scheduled
Terriërs D30-1 Rood-Wit D30-1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pinoké D30-3 Amsterdam D30-2 (0-2)final
Alliance D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Abcoude D30-1 (4-2)final
Bloemendaal D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (4-1)final
HIC D30-1 Leiden D30-1 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
HIC D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (1-0)final
HBS D30-1 Leiden D30-1 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Craeyenhout D30-1 (6-1)final
Alliance D30-1 Rood-Wit D30-1 (3-0)final
Amsterdam D30-2 Abcoude D30-1 (4-1)final
Pinoké D30-3 Terriërs D30-1 (0-2)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Terriërs D30-1 Alliance D30-1 (1-2)final
Leiden D30-1 Amsterdam D30-2 (1-1)final
Craeyenhout D30-1 HIC D30-1 (2-0)final
Abcoude D30-1 Pinoké D30-3 (3-2)final
Rood-Wit D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 HBS D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Abcoude D30-1 Leiden D30-1 (2-6)final
HIC D30-1 Rood-Wit D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-1 (0-0)scheduled
Bloemendaal D30-1 Terriërs D30-1 (1-3)final
HBS D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-3)scheduled
Pinoké D30-3 Alliance D30-1 (1-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Craeyenhout D30-1 Amsterdam D30-2 (0-0)scheduled
Terriërs D30-1 HIC D30-1 (3-1)final
Rood-Wit D30-1 HBS D30-1 (3-1)final
Leiden D30-1 Pinoké D30-3 (0-1)final
Alliance D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final
WOENSDAG 3 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs D30-1 Abcoude D30-1 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leiden D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (4-1)scheduled
Amsterdam D30-2 Rood-Wit D30-1 (0-1)final
Abcoude D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-4)final
HIC D30-1 Alliance D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 Terriërs D30-1 (0-2)final
Pinoké D30-3 Bloemendaal D30-1 (1-5)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Terriërs D30-1 Amsterdam D30-2 (8-2)final
Bloemendaal D30-1 HIC D30-1 (3-0)final
Alliance D30-1 HBS D30-1 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Pinoké D30-3 (1-0)scheduled
Craeyenhout D30-1 Leiden D30-1 (5-2)final
Rood-Wit D30-1 Abcoude D30-1 (1-0)final