headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Meisjes O18-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ariën Stigter
Coach Bart de Vries
Trainer Xavie Richters
Trainer Marnix Stegers
Trainer Diederik Stigter
Trainer Stefan Verbeek
Manager Tim Hogervorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Purmerend MO18-2 Pinoké MO18-5 11:00
Qui Vive MO18-3 FIT MO18-3 12:30
Alliance MO18-5 Alkmaar MO18-3 14:00
VVV MO18-3 Westerpark MO18-3 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 FIT MO18-3 12 25 8 1 3
2 VVV MO18-3 12 23 6 5 1
3 Qui Vive MO18-3 12 22 6 4 2
4 Pinoké MO18-5 12 19 6 1 5
5 Purmerend MO18-2 12 14 4 2 6
6 Westerpark MO18-3 12 13 3 4 5
7 Alkmaar MO18-3 12 10 3 1 8
8 Alliance MO18-5 12 7 1 4 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei Alkmaarsche M.H.C. MO18-3 14:00 thuis - W-2
25 mei Pinoké MO18-5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
FIT MO18-3 Westerpark MO18-3 (4-1)final
Alkmaar MO18-3 VVV MO18-3 (4-5)scheduled
Alliance MO18-5 Purmerend MO18-2 (1-7)final
Pinoké MO18-5 Qui Vive MO18-3 (5-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
VVV MO18-3 Pinoké MO18-5 (3-3)final
Westerpark MO18-3 Alkmaar MO18-3 (3-0)final
Qui Vive MO18-3 Alliance MO18-5 (2-2)final
Purmerend MO18-2 FIT MO18-3 (2-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Pinoké MO18-5 Westerpark MO18-3 (3-4)final
Alliance MO18-5 VVV MO18-3 (1-1)scheduled
Alkmaar MO18-3 FIT MO18-3 (4-5)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
FIT MO18-3 Pinoké MO18-5 (7-5)final
VVV MO18-3 Qui Vive MO18-3 (1-3)scheduled
Purmerend MO18-2 Alkmaar MO18-3 (2-0)final
Westerpark MO18-3 Alliance MO18-5 (0-0)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Qui Vive MO18-3 Purmerend MO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Pinoké MO18-5 Alkmaar MO18-3 (8-2)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Qui Vive MO18-3 Westerpark MO18-3 (2-2)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
VVV MO18-3 Purmerend MO18-2 (3-2)scheduled
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Alliance MO18-5 FIT MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
FIT MO18-3 Qui Vive MO18-3 (0-1)final
Pinoké MO18-5 Purmerend MO18-2 (4-7)final
Alkmaar MO18-3 Alliance MO18-5 (4-0)final
Westerpark MO18-3 VVV MO18-3 (2-6)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Alliance MO18-5 Pinoké MO18-5 (3-7)final
Purmerend MO18-2 Westerpark MO18-3 (2-2)final
VVV MO18-3 FIT MO18-3 (4-4)scheduled
Qui Vive MO18-3 Alkmaar MO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Purmerend MO18-2 Alliance MO18-5 (2-2)final
Qui Vive MO18-3 Pinoké MO18-5 (3-1)final
VVV MO18-3 Alkmaar MO18-3 (2-2)scheduled
Westerpark MO18-3 FIT MO18-3 (1-9)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
FIT MO18-3 Purmerend MO18-2 (5-1)final
Alliance MO18-5 Qui Vive MO18-3 (1-4)final
Alkmaar MO18-3 Westerpark MO18-3 (5-0)final
Pinoké MO18-5 VVV MO18-3 (0-5)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Purmerend MO18-2 Qui Vive MO18-3 (2-4)final
Westerpark MO18-3 Pinoké MO18-5 (2-3)final
FIT MO18-3 Alkmaar MO18-3 (10-3)final
VVV MO18-3 Alliance MO18-5 (5-3)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Alkmaar MO18-3 Purmerend MO18-2 (5-4)final
Qui Vive MO18-3 VVV MO18-3 (2-2)scheduled
Alliance MO18-5 Westerpark MO18-3 (1-3)final
Pinoké MO18-5 FIT MO18-3 (6-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Westerpark MO18-3 Qui Vive MO18-3 (1-1)final
FIT MO18-3 Alliance MO18-5 (2-3)final
Alkmaar MO18-3 Pinoké MO18-5 (2-6)final
Purmerend MO18-2 VVV MO18-3 (2-5)scheduled