headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Marco Kuiper
Aanvoerder Maarten Bouwhuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Xenios H30-1 Alliance H30-1 11:00
Kraaien H30-1 Bloemendaal H30-5 11:00
Waterland H30-1 Haarlem H30-1 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Terriërs H30-1 11 31 10 1 0
2 Noordwijk H30-1 11 25 8 1 2
3 Bloemendaal H30-2 10 24 8 0 2
4 Alliance H30-1 10 17 5 2 3
5 HBS H30-1 11 17 5 2 4
6 Xenios H30-1 10 16 5 1 4
7 Waterland H30-1 9 11 3 2 4
8 Bloemendaal H30-5 10 10 3 1 6
9 Overbos H30-1 11 10 3 1 7
10 Haarlem H30-1 10 9 2 3 5
11 Bloemendaal H30-3 11 8 2 2 7
12 Kraaien H30-1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec Xenios H30-1 11:00 uit
12 mrt BHC Overbos H30-1 11:00 thuis - W-3
19 mrt Z.H.C. de Kraaien H30-1 n.n.b uit
26 mrt H.C. Haarlem H30-1 13:00 thuis - W-3
2 apr HC Bloemendaal H30-2 n.n.b uit
16 apr H.V. de Terriërs H30-1 n.n.b thuis
23 apr HC Bloemendaal H30-5 n.n.b uit
14 mei HC Bloemendaal H30-3 n.n.b thuis
21 mei MHCHBS H30-1 n.n.b uit
4 jun Waterlandse Hockey Club H30-1 14:30 uit
11 jun Xenios H30-1 n.n.b thuis
18 jun Noordwijk H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kraaien H30-1 HBS H30-1 (1-5)final
Haarlem H30-1 Bloemendaal H30-3 (2-3)final
Bloemendaal H30-2 Bloemendaal H30-5 (5-2)final
Terriërs H30-1 Waterland H30-1 (4-2)scheduled
Noordwijk H30-1 Xenios H30-1 (7-3)scheduled
Overbos H30-1 Alliance H30-1 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
HBS H30-1 Haarlem H30-1 (4-4)final
Alliance H30-1 Kraaien H30-1 (5-0)scheduled
Bloemendaal H30-5 Terriërs H30-1 (3-5)final
Xenios H30-1 Overbos H30-1 (4-0)final
Bloemendaal H30-3 Bloemendaal H30-2 (0-2)final
Waterland H30-1 Noordwijk H30-1 (1-4)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Overbos H30-1 Noordwijk H30-1 (3-8)final
Kraaien H30-1 Xenios H30-1 (0-2)scheduled
Haarlem H30-1 Alliance H30-1 (0-3)final
Terriërs H30-1 Bloemendaal H30-3 (6-0)final
Bloemendaal H30-2 HBS H30-1 (3-2)final
Bloemendaal H30-5 Waterland H30-1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Xenios H30-1 Haarlem H30-1 (5-3)final
HBS H30-1 Terriërs H30-1 (1-3)scheduled
Noordwijk H30-1 Kraaien H30-1 (5-1)scheduled
Bloemendaal H30-3 Bloemendaal H30-5 (3-4)final
Alliance H30-1 Bloemendaal H30-2 (1-0)final
Waterland H30-1 Overbos H30-1 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Bloemendaal H30-5 HBS H30-1 (1-3)final
Bloemendaal H30-3 Waterland H30-1 (3-3)final
Kraaien H30-1 Overbos H30-1 (2-3)scheduled
Haarlem H30-1 Noordwijk H30-1 (0-8)final
Terriërs H30-1 Alliance H30-1 (3-0)final
Bloemendaal H30-2 Xenios H30-1 (6-1)scheduled
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Xenios H30-1 Terriërs H30-1 (3-6)final
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Waterland H30-1 Kraaien H30-1 (4-3)final
Alliance H30-1 Bloemendaal H30-5 (2-3)final
HBS H30-1 Bloemendaal H30-3 (1-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Overbos H30-1 Haarlem H30-1 (1-4)final
Noordwijk H30-1 Bloemendaal H30-2 (0-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Terriërs H30-1 Noordwijk H30-1 (6-1)final
Haarlem H30-1 Kraaien H30-1 (5-0)scheduled
Bloemendaal H30-5 Xenios H30-1 (2-6)final
Bloemendaal H30-3 Alliance H30-1 (2-2)final
HBS H30-1 Waterland H30-1 (4-3)final
Bloemendaal H30-2 Overbos H30-1 (2-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kraaien H30-1 Bloemendaal H30-2 (1-2)final
Alliance H30-1 HBS H30-1 (3-2)final
Xenios H30-1 Bloemendaal H30-3 (4-1)final
Overbos H30-1 Terriërs H30-1 (0-11)final
Waterland H30-1 Haarlem H30-1 (3-1)postponed
Noordwijk H30-1 Bloemendaal H30-5 (2-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Terriërs H30-1 Kraaien H30-1 (11-0)scheduled
HBS H30-1 Xenios H30-1 (1-1)final
Bloemendaal H30-3 Noordwijk H30-1 (0-4)scheduled
Alliance H30-1 Waterland H30-1 (7-4)final
Bloemendaal H30-2 Haarlem H30-1 (6-1)final
Bloemendaal H30-5 Overbos H30-1 (4-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Noordwijk H30-1 HBS H30-1 (3-1)scheduled
Haarlem H30-1 Terriërs H30-1 (2-2)final
Overbos H30-1 Bloemendaal H30-3 (2-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Terriërs H30-1 Bloemendaal H30-2 (5-4)final
Alliance H30-1 Noordwijk H30-1 (2-2)final
Bloemendaal H30-3 Kraaien H30-1 (7-3)final
HBS H30-1 Overbos H30-1 (1-0)final
Waterland H30-1 Xenios H30-1 (2-0)final
Bloemendaal H30-5 Haarlem H30-1 (2-2)final