headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Carlos Pereira
Assistent-Coach Ralph Bleeker
Trainer Carlos Pereira
Trainer Milou Schoone
Aanvoerder Lotte Mout
Manager Gert-Jan de Rooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance D1 Hopbel D1 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D1 11 28 9 1 1
2 QZ D1 11 24 7 3 1
3 Nieuwegein D1 11 22 6 4 1
4 Geel-Zwart D1 11 19 6 1 4
5 Kromhouters D1 11 19 5 4 2
6 Phoenix D1 11 17 5 2 4
7 Apeliotes D1 11 15 4 3 4
8 Wijchen D1 11 11 3 2 6
9 Upward D1 11 10 2 4 5
10 Beuningen D1 11 8 2 2 7
11 Hopbel D1 10 6 2 0 8
12 Alliance D1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec SMHC De Hopbel D1 11:00 thuis - W-2
19 feb MHC Bennebroek Dames 1 n.n.b thuis - W-2
26 feb BHC Overbos D1 n.n.b thuis - W-2
5 mrt SV Phoenix D1 n.n.b uit
12 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b thuis
19 mrt N.S.H.C. Apeliotes D1 n.n.b uit
26 mrt MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
2 apr THCC De Kromhouters D1 n.n.b uit
16 apr HCQZ D1 n.n.b thuis
23 apr MHCN D1 n.n.b uit
30 apr Rosmalen D1 n.n.b thuis
7 mei MHC Wijchen D1 n.n.b uit
14 mei SMHC De Hopbel D1 n.n.b uit
21 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Alliance D1 Phoenix D1 (1-2)final
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 (7-0)final
Wijchen D1 Upward D1 (3-0)final
Rosmalen D1 Apeliotes D1 (4-0)final
Nieuwegein D1 Beuningen D1 (2-0)scheduled
QZ D1 Kromhouters D1 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kromhouters D1 Nieuwegein D1 (0-0)final
Beuningen D1 Rosmalen D1 (2-4)final
Apeliotes D1 Wijchen D1 (1-3)final
Upward D1 Alliance D1 (2-2)final
Phoenix D1 Geel-Zwart D1 (2-1)final
Hopbel D1 QZ D1 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Upward D1 (4-2)final
Wijchen D1 Beuningen D1 (3-3)final
Rosmalen D1 Kromhouters D1 (4-1)final
Nieuwegein D1 QZ D1 (2-2)final
Phoenix D1 Hopbel D1 (4-1)final
Alliance D1 Apeliotes D1 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
QZ D1 Rosmalen D1 (3-1)final
Kromhouters D1 Wijchen D1 (2-1)final
Beuningen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Apeliotes D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
Upward D1 Phoenix D1 (2-0)final
Hopbel D1 Nieuwegein D1 (0-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Alliance D1 Kromhouters D1 (1-4)scheduled
Geel-Zwart D1 Beuningen D1 (3-1)final
Wijchen D1 QZ D1 (2-3)final
Rosmalen D1 Nieuwegein D1 (3-3)final
Upward D1 Hopbel D1 (0-2)final
Phoenix D1 Apeliotes D1 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nieuwegein D1 Wijchen D1 (3-1)final
QZ D1 Alliance D1 (7-3)final
Kromhouters D1 Geel-Zwart D1 (2-2)final
Beuningen D1 Phoenix D1 (1-3)final
Apeliotes D1 Upward D1 (0-0)final
Hopbel D1 Rosmalen D1 (2-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Geel-Zwart D1 QZ D1 (2-1)final
Wijchen D1 Rosmalen D1 (1-5)final
Apeliotes D1 Hopbel D1 (4-1)final
Upward D1 Beuningen D1 (2-1)final
Phoenix D1 Kromhouters D1 (0-0)final
Alliance D1 Nieuwegein D1 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Rosmalen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Nieuwegein D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
QZ D1 Phoenix D1 (4-2)final
Kromhouters D1 Upward D1 (2-1)scheduled
Beuningen D1 Apeliotes D1 (0-3)final
Hopbel D1 Wijchen D1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Alliance D1 Wijchen D1 (2-5)final
Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 (3-4)final
Beuningen D1 Hopbel D1 (5-2)final
Apeliotes D1 Kromhouters D1 (2-2)final
Upward D1 QZ D1 (1-1)final
Phoenix D1 Nieuwegein D1 (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Wijchen D1 Geel-Zwart D1 (0-2)final
Rosmalen D1 Phoenix D1 (4-1)final
QZ D1 Apeliotes D1 (2-0)final
Kromhouters D1 Beuningen D1 (3-0)scheduled
VRIJDAG 25 NOVEMBER 2022
Nieuwegein D1 Upward D1 (0-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Alliance D1 (6-1)scheduled
Beuningen D1 QZ D1 (1-1)final
Apeliotes D1 Nieuwegein D1 (0-1)final
Upward D1 Rosmalen D1 (1-5)final
Phoenix D1 Wijchen D1 (2-2)final
Hopbel D1 Kromhouters D1 (0-2)scheduled