headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Julian de Witte
Aanvoerder Eline Meijer
Manager Patricia Loppé

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude D30-1 Alliance D30-1 0:00
HBS D30-1 Craeyenhout D30-1 0:00
Amsterdam D30-2 HIC D30-1 0:00
Terriërs D30-1 Leiden D30-1 0:00
Loenen D30-1 Rood-Wit D30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HBS D30-1 9 20 6 2 1
2 Alliance D30-1 9 18 6 0 3
3 Craeyenhout D30-1 9 17 5 2 2
4 Leiden D30-1 9 16 5 1 3
5 Rood-Wit D30-1 9 16 4 4 1
6 Abcoude D30-1 9 13 4 1 4
7 Terriërs D30-1 9 9 2 3 4
8 HIC D30-1 9 7 2 1 6
9 Loenen D30-1 9 6 1 3 5
10 Amsterdam D30-2 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Hockey Vereniging Abcoude D30-1 n.n.b uit
19 mrt MHCHBS D30-1 n.n.b thuis
26 mrt H.V. de Terriërs D30-1 n.n.b uit
2 apr Loenense MHC D30-1 n.n.b thuis
16 apr AH & BC D30-2 n.n.b uit
23 apr HIC D30-1 n.n.b thuis
14 mei A.M.H.C. Rood-Wit D30-1 n.n.b uit
21 mei LOHC D30-1 n.n.b thuis
4 jun Craeyenhout D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Alliance D30-1 Abcoude D30-1 (5-1)final
Leiden D30-1 Terriërs D30-1 (3-2)final
HIC D30-1 Amsterdam D30-2 (1-3)scheduled
Rood-Wit D30-1 Loenen D30-1 (2-1)final
Craeyenhout D30-1 HBS D30-1 (3-4)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Abcoude D30-1 HIC D30-1 (4-3)final
Loenen D30-1 Leiden D30-1 (1-2)final
HBS D30-1 Alliance D30-1 (2-4)scheduled
Amsterdam D30-2 Rood-Wit D30-1 (0-2)scheduled
Terriërs D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leiden D30-1 Amsterdam D30-2 (3-0)final
Craeyenhout D30-1 Loenen D30-1 (2-0)final
Rood-Wit D30-1 HIC D30-1 (1-0)final
HBS D30-1 Abcoude D30-1 (5-4)scheduled
Alliance D30-1 Terriërs D30-1 (5-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Terriërs D30-1 HBS D30-1 (2-3)final
Loenen D30-1 Alliance D30-1 (2-4)final
HIC D30-1 Leiden D30-1 (1-0)scheduled
Amsterdam D30-2 Craeyenhout D30-1 (0-4)final
Abcoude D30-1 Rood-Wit D30-1 (3-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Terriërs D30-1 Abcoude D30-1 (2-2)final
Leiden D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-0)final
HBS D30-1 Loenen D30-1 (3-3)scheduled
Craeyenhout D30-1 HIC D30-1 (2-0)scheduled
Alliance D30-1 Amsterdam D30-2 (4-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Abcoude D30-1 Leiden D30-1 (1-8)final
Loenen D30-1 Terriërs D30-1 (4-0)final
Rood-Wit D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
HIC D30-1 Alliance D30-1 (1-0)final
Amsterdam D30-2 HBS D30-1 (2-3)scheduled
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
Loenen D30-1 Abcoude D30-1 (2-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Terriërs D30-1 Amsterdam D30-2 (3-0)scheduled
Craeyenhout D30-1 Leiden D30-1 (1-0)scheduled
Alliance D30-1 Rood-Wit D30-1 (2-7)final
HBS D30-1 HIC D30-1 (3-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leiden D30-1 Alliance D30-1 (2-0)scheduled
HIC D30-1 Terriërs D30-1 (2-3)scheduled
Rood-Wit D30-1 HBS D30-1 (1-1)scheduled
Amsterdam D30-2 Loenen D30-1 (1-1)final
Craeyenhout D30-1 Abcoude D30-1 (9-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Loenen D30-1 HIC D30-1 (2-2)scheduled
Terriërs D30-1 Rood-Wit D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Leiden D30-1 (2-0)scheduled
Alliance D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-0)final
Abcoude D30-1 Amsterdam D30-2 (1-0)final