headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
Senioren
D30A
20:00 - 21:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
DJ1
20:00 - 21:00
W-1 - CD
Trainer(s)
Annemarie van Biemen-Prinsen
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:30 - 20:00
W-2 - AB
Trainer(s)
Philippine Domhoff
Marnix Stegers
Opmerkingen
TrKp MA3
19:00 - 19:45
W-1 - B
Trainer(s)
Willem Hamann
Opmerkingen
TrKp MA4
19:00 - 19:45
W-1 - B
Trainer(s)
Willem Hamann
Opmerkingen
Junioren B
MB04
18:45 - 19:45
Z-4 - AB
Trainer(s)
Merel Bleiji
Gioia Valk
Opmerkingen
MB05
20:00 - 21:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Philippine Domhoff
Opmerkingen
MB06
19:00 - 20:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Evgeniya Langedijk
Opmerkingen
MB07
20:00 - 21:00
Z-4 - AB
Trainer(s)
Evgeniya Langedijk
Opmerkingen
MB08
20:00 - 21:00
Z-4 - CD
Trainer(s)
Bas Moesbergen
Opmerkingen
MB09
19:00 - 20:00
W-2 - CD
Trainer(s)
Bas Moesbergen
Opmerkingen
TrKp MB1
19:00 - 19:45
W-1 - A
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp MB2
19:00 - 19:45
W-1 - A
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
Junioren C
MC02
16:45 - 18:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Puck Schoonderbeek
Opmerkingen
MC03
17:00 - 18:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
MC06
16:45 - 17:45
Z-5
Trainer(s)
Teije Schendstok
Opmerkingen
MC07
18:00 - 19:00
W-1 - CD
Trainer(s)
Evgeniya Langedijk
Opmerkingen
MC11
19:00 - 20:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Dianne Schoof
Opmerkingen
MC12
18:00 - 19:00
W-2 - CD
Trainer(s)
Dianne Schoof
Opmerkingen
TrKp MC7
19:00 - 19:45
W-1 - B
Trainer(s)
Willem Hamann
Opmerkingen
Junioren D
MD01
15:45 - 16:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Carlos Pereira
Opmerkingen
MD03
15:45 - 16:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
MD09
17:00 - 18:00
Z-4 - AB
Trainer(s)
Dianne Schoof
Opmerkingen
MD10
16:45 - 17:45
Z-4 - CD
Trainer(s)
Feline Belterman
Opmerkingen
MD11
15:45 - 16:45
Z-4 - CD
Trainer(s)
Feline Belterman
Opmerkingen
TrKp MD1
17:15 - 18:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp MD2
17:15 - 18:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp MD3
17:15 - 18:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
Overig
Reserv1
19:45 - 21:00
Z-5
Trainer(s)
Opmerkingen
Buurtbewoners sporten olv. Jordy Grit
Senioren
H1
20:00 - 22:00
W-2
Trainer(s)
Bart Vergeer
Opmerkingen
TrKp H1
19:45 - 20:45
W-1 - A
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp HJ1
20:45 - 21:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp HJ2
20:45 - 21:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
Junioren A
JA2
21:00 - 22:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
JA3
21:00 - 22:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Bas Moesbergen
Opmerkingen
JA4
19:00 - 20:00
W-1 - CD
Trainer(s)
Annemarie van Biemen-Prinsen
Opmerkingen
TrKp JA1
20:45 - 21:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp JA2
19:45 - 20:30
W-1 - B
Trainer(s)
Marco Vreeburg
Willem Hamann
Opmerkingen
TrKp JA3
19:45 - 20:30
W-1 - B
Trainer(s)
Willem Hamann
Opmerkingen
Junioren B
JB2
16:45 - 17:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
JB3
18:00 - 19:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
JB4
18:00 - 19:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Bas Moesbergen
Opmerkingen
TrKp JB1
18:00 - 18:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
TrKp JB2
18:00 - 18:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Matthijs de Boorder
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:00 - 18:00
W-2 - CD
Trainer(s)
Carlos Pereira
Opmerkingen
JC2
16:45 - 18:00
W-2 - AB
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
Junioren D
JD1
15:45 - 17:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Suzanne Reimering
Opmerkingen
JD2
15:45 - 16:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Teije Schendstok
Danyeal Muller
Opmerkingen
JD3
15:45 - 16:45
Z-4 - AB
Trainer(s)
Jorrit Keijzers
Opmerkingen
JD4
15:45 - 16:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
JD5
15:45 - 16:45
Z-5
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
JD6
15:45 - 16:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Roos van de Lande
Opmerkingen