headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
B-categorie
D-categorie
A-categorie
C-categorie
Meisjes A
MA3 - HMHC Saxenburg MA2
10:15 - Z-4
Fluiten:Jan Verhagen en Roos Krimpenfort
MA4 - MHC Castricum MA2
14:40 - Z-6
Fluiten:Bart Brouwer en Noor Sluis
Meisjes B
MB01 - Hockey Club Rotterdam MB1
12:10 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
MB02 - HIC MB2
15:50 - W-2
Fluiten:Stijn Hazen
MB03 - Hockey Vereniging Abcoude MB1
14:00 - W-1
Fluiten:Lars Dobber
MB05 - H.C. Haarlem MB3
17:40 - W-3
Fluiten:Sophie Greuter en Marco de Wit
MB09 - AHC IJburg MB6
18:10 - Z-4
Nog geen scheids. ingepland
MB10 - BHC Overbos MB6
13:05 - Z-6
Fluiten:Emma Heizenberg
Meisjes C
MC01 - THC Hurley MC1
10:20 - W-2
Fluiten:Erik Jan Verhulst en Tammo Prinsen
MC02 - MHC de Kikkers MC2
12:10 - W-3
Fluiten:Philip van Poelje
MC03 - WFHC Hoorn (WFHC) MC1
15:50 - W-1
Fluiten:Sara Bartels en Edo de Lange
MC05 - A.M.H.C. F.I.T. MC4
13:25 - Z-4
Fluiten:Sanne Gouweleeuw en André ten Broeke
MC07 - MHC de Kikkers MC3
08:30 - W-3
Fluiten:Otto ter Haar en Tjeerd Pollmann
Meisjes D
MD13 - HC Athena MD7
15:00 - Z-4
Fluiten:Demi Burgman en Jan Mathijs Cuypers
MD02 - Hockeyclub VVV MD1
10:20 - W-3
Fluiten:Mads Jaspers
MD05 - HV Myra MD2
10:20 - W-1
Fluiten:Dido van der Mark
MD06 - WFHC Spire Spire (WFHC) MD1
12:10 - W-1
Fluiten:Mirabel Hubrecht en Patrick Stoute
MD08 - MHC de Kikkers MD4
08:30 - W-2
Fluiten:Bento Nienhuys
MD09 - HMHC Saxenburg MD3
08:30 - W-1
Fluiten:Jeroen de Werd en Luuk Kuijper
MD10 - U.H.C.QUI VIVE MD5
16:35 - Z-4
Fluiten:Silke Couperus
Jongens A
JA2 - A.M.H.C. Rood-Wit JA5
16:15 - Z-6
Fluiten:Maarten Markus
JA3 - THC Hurley JA3
11:50 - Z-4
Fluiten:David Hilbers
Jongens B
JB1 - hdm JB2
14:00 - W-2
Fluiten:Huub van Leuven en Nicolette Holst
JB2 - HV Myra JB1
15:50 - W-3
Fluiten:Guido Stigter en Bart Smulders
Jongens C
JC4 - HC Bloemendaal JC4
17:40 - W-2
Fluiten:Sieneke van der Werf-Buijs en Tammo Prinsen
JC5 - A.M.H.C. Rood-Wit JC5
17:40 - W-1
Fluiten:Isabelle Brouwers
Jongens D
JD3 - AH & BC JD5
14:00 - W-3
Fluiten:Roon van Maanen en BasBerend van de Ven
JD4 - M.H.C. Purmerend JD1
11:30 - Z-6
Fluiten:Nikki van Luijk en Arend Preys
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten