headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
A-categorie
B-categorie
C-categorie
D-categorie
Meisjes A
MA2 - K.H.C. Strawberries MA1
10:15 - S-3
Fluiten:Armand Sambo en Bart Smulders
MA3 - Zandvoortsche Hockey Club MA1
11:30 - Z-6
Fluiten:Ewoud Meeuwissen en Nicolette Holst
MA6 - S.M.H.C. Magnus MA1
11:45 - Z-4
Fluiten:Tammo Prinsen
Meisjes B
MB02 - WFHC MB1
12:30 - W-2
Fluiten:Dick van Willigenburg en Guy Koentjes
MB05 - MHC Castricum MB2
11:45 - S-3
Fluiten:Maartje Janszen
MB06 - MHCHBS MB4
17:45 - Z-4
Fluiten:Job van Goor
MB09 - Alkmaarsche M.H.C. MB7
14:30 - Z-6
Fluiten:Wibien van Haga
MB10 - HC Bloemendaal MB7
17:45 - W-1
Fluiten:Max Goedhuis
Meisjes C
MC01 - NMHC Nijmegen MC1
10:45 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
MC02 - HC Bloemendaal MC2
16:00 - W-2
Fluiten:Suzan van de Kerk
MC03 - M.H.C. Purmerend MC1
16:15 - Z-4
Fluiten:Iris Houtkamp
MC04 - MHCHBS MC3
17:45 - S-3
Fluiten:Stijn van Dorssen
MC05 - H.C. Haarlem MC2
17:30 - Z-6
Fluiten:Femke Janssen
MC06 - Pinoké MC4
13:15 - S-3
Fluiten:Cosima Muis
MC10 - HC Athena MC6
17:45 - W-2
Fluiten:Gabe Lubbers
Meisjes D
MD01 - U.H.C.QUI VIVE MD2
09:00 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
MD02 - H.V. de Terriërs MD2
10:45 - W-1
Fluiten:Hylke Coevoet
MD03 - Pinoké MD5
16:00 - Z-6
Fluiten:Annemieke de Groot en Milou van Hengel
MD06 - MHCHBS MD4
16:15 - S-3
Fluiten:Roos Ravesteijn
MD10 - A.M.H.C. Rood-Wit MD9
10:15 - Z-4
Fluiten:Jils Faber
MD11 - HMHC Saxenburg MD4
16:00 - W-1
Fluiten:Victoria Verhagen
Jongens A
JA1 - Almeerse HC JA1
14:15 - W-2
Nog geen scheids. ingepland
JA2 - Hockeyclub AMVJ JA1
12:30 - W-1
Fluiten:Bas van Os
JA3 - Waterlandse Hockey Club JA1
14:45 - Z-4
Fluiten:Joppe Roorda
Jongens B
JB2 - HIC JB2
14:15 - S-3
Fluiten:Guido Stigter
JB3 - AH & BC JB4
14:15 - W-1
Fluiten:Tammo Prinsen en Frans van Loef
Jongens C
JC3 - HC Bloemendaal JC3
13:15 - Z-4
Fluiten:Isa Kramer
JC5 - HC Athena JC5
13:00 - Z-6
Fluiten:Linneke Jobse
Jongens D
JD1 - Hockeyclub VVV JD1
09:00 - W-1
Fluiten:Guido Vergouwen
JD3 - MHC de Kikkers JD1
14:45 - S-3
Fluiten:Alessa Verhulst
JD4 - MHC de Reigers JD2
11:45 - S-3
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten