headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Diensten

zaterdag 25 september 2021 
07:30 - 11:00  Martine Verhagen Barhoofd 
07:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Maurits Claus Barhoofd 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Anna Klokke Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Fiene-Fleur Kuijer Bardienst 
07:45 - 10:00  Nienke de Beer Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wendy Franken-Nunnink Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Rob Hafkenscheid Barhoofd 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Laut Van Velzen Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Meike Moreu Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bo Veltman Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Fien K├Ânigel Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Indi Vos Bardienst 
14:00 - 17:00  Paul de Vreij Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Brigitte de Brabander Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Esther Smeele-Govers Wedstrijdtafel 
zondag 26 september 2021 
09:30 - 12:00  Bardienst 
09:30 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 2 oktober 2021 
07:30 - 11:00  Angelique Pluijmakers Barhoofd 
07:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Tikan Spakler Barhoofd 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Marleen Smit-buijs Barhoofd 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Boaz Wiepking Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Marjolein van Waes Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Nout van Kemenade Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Christian Oddens Bardienst 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Suri Tuithof Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Susan Polak Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lizanne van Buul Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn van Haagen Bardienst 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
zondag 3 oktober 2021 
09:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Signe Broeyer Bardienst 
09:30 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 9 oktober 2021 
07:30 - 11:00  Cathelijne Gorter de Vries Barhoofd 
07:30 - 11:00  Tom van 't Hoff Barhoofd 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Saar Philine Mayer Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Florine van Weezenbeek Bardienst 
07:45 - 10:00  Nienke de Beer Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Trix Simmeren-Kaal Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Laut Van Velzen Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jurriaan Doets Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Daan de Boer Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Melchior van de Poll Bardienst 
12:00 - 14:00  Miekie Lengers Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Thijmen Verweij Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Herma Aalderink Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Annemarie Weerman Wedstrijdtafel 
zondag 10 oktober 2021 
09:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Emma Rohof Bardienst 
09:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yfke Zwolle Bardienst