headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Diensten

zaterdag 1 oktober 2022 
07:45 - 10:00  Kathelijn Blokzijl Bardienst 
07:45 - 10:00  Kathelijn Blokzijl Bardienst 
07:45 - 11:00  Frits Beemsterboer Barhoofd 
07:45 - 10:00  Kathelijn Blokzijl Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Karlien Keijzers Bardienst 
10:00 - 12:00  Karlien Keijzers Bardienst 
10:00 - 12:00  Karlien Keijzers Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Charlotte Schippers - Smit Kleine Barhoofd 
12:00 - 14:00  Nanda Roelofsen Bardienst 
12:00 - 14:00  Nanda Roelofsen Bardienst 
12:00 - 14:00  Nanda Roelofsen Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Joost van Well Bardienst 
14:00 - 16:00  Joost van Well Bardienst 
14:00 - 17:00  Alexandra Ellis Barhoofd 
14:00 - 16:00  Joost van Well Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Wouter Hulst Bardienst 
16:00 - 18:00  Wouter Hulst Bardienst 
16:00 - 18:00  Wouter Hulst Wedstrijdtafel 
zondag 2 oktober 2022 
09:00 - 12:00  Carl Mathot Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Saraya Remijnse Barhoofd 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Tom Gelauff Barhoofd 
zaterdag 8 oktober 2022 
07:45 - 10:00  Niels Westpalm van Hoorn Bardienst 
07:45 - 10:00  Niels Westpalm van Hoorn Bardienst 
07:45 - 11:00  Dorien van Berkel Barhoofd 
07:45 - 10:00  Niels Westpalm van Hoorn Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Martine Verhagen Bardienst 
10:00 - 12:00  Martine Verhagen Bardienst 
10:00 - 12:00  Martine Verhagen Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tikan Spakler Barhoofd 
12:00 - 14:00  Nathalie Braams Bardienst 
12:00 - 14:00  Nathalie Braams Bardienst 
12:00 - 14:00  Nathalie Braams Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Wendy Groot Bardienst 
14:00 - 16:00  Wendy Groot Bardienst 
14:00 - 17:00  Alexandra Ellis Barhoofd 
14:00 - 16:00  Wendy Groot Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Muriel Voorkamp Bardienst 
16:00 - 18:00  Muriel Voorkamp Bardienst 
16:00 - 18:00  Muriel Voorkamp Wedstrijdtafel 
zondag 9 oktober 2022 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 15 oktober 2022 
11:00 - 14:00  Charlotte Jongma Barhoofd 
zondag 16 oktober 2022 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lucy Schubart Barhoofd 
zaterdag 29 oktober 2022 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Peter Posthumus Barhoofd 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Elisa Weel Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
zondag 30 oktober 2022 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Marie Buijs Barhoofd 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 5 november 2022 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Babs van den Heuvel Barhoofd 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
zondag 6 november 2022 
08:45 - 12:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 12 november 2022 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Barhoofd 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Charlotte Schippers - Smit Kleine Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
zondag 13 november 2022 
08:45 - 12:00  Maartje Poelmann Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Arjan Jobse Barhoofd 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 19 november 2022 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Peter Posthumus Barhoofd 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
zondag 20 november 2022 
08:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lucy Schubart Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Saraya Remijnse Barhoofd 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 26 november 2022 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Elisa Weel Barhoofd 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
zondag 27 november 2022 
08:45 - 12:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 15:00  Arjan Jobse Barhoofd 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zaterdag 3 december 2022 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
zondag 4 december 2022 
12:00 - 15:00  Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd