headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
Dit schema loopt van 16-10-2020 t/m 30-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens D2 Marco Neuvel W-1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes D03 W-1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes D04 W-1 - AB
15:45 - 16:45 Jongens D3 Willem Kuipers W-2 - CD
15:45 - 16:45 Jongens D4 Milou Schoone W-2 - AB
15:45 - 16:45 Jongens D5 Evgeniya Langedijk W-3 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes D05 Tijn van Velthoven W-3 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes D06 Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes D07 Victoria Verhagen Z-4 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes D08 Puck Peeperkorn Z-4 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D1 Marco Neuvel W-1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D01 W-1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D02 W-1 - AB
16:45 - 17:45 Jongens C3 Jamilia Hos W-2 - AB
16:45 - 17:45 Jongens C4 Laurens Bosch W-2 - CD
16:45 - 17:45 Jongens C5 Diederik Stigter Z-4 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes C04 Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C05 Willem Kuipers W-3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes C06 Victoria Verhagen W-3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C07 Evgeniya Langedijk Z-6 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes D09 Puck Peeperkorn Z-4 - CD
17:00 - 17:45 TrainKeep MD3 Z-5 - CD trainer: Juliette Eggink
17:00 - 17:45 TrainKeep MD4 Z-5 - CD trainer: Juliette Eggink
17:45 - 18:45 Jongens C1 Marco Neuvel W-1 - AB
17:45 - 18:45 Jongens C2 Marco Neuvel W-1 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes A6 Philippine Domhoff Z-6 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes C08 Victoria Verhagen W-3 - CD
17:45 - 18:30 TrainKeep MB5 Z-5 - CD Trainer: Juliette Eggink
17:45 - 18:30 TrainKeep MC5 Z-5 - CD Trainer: Juliette Eggink
18:00 - 19:30 Jongens A1 Sjoerd Domburg - Ouwerkerk
Teun Roerink
W-2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Laurens Bosch W-3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Beau van Santen W-2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A5 Willem Kuipers Z-4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B03 Milou Schoone W-1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B07 Miroslaw Wieczorek Z-4 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C01 W-1 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes C02 Marco Neuvel W-1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Miroslaw Wieczorek Z-4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Arjan Duijff W-3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B04 Milou Schoone W-1 - CD
19:00 - 19:45 Trainkeep MA5 Marco Vreeburg Z-4 - AB
19:00 - 19:45 TrainKeep MB6 Marco Vreeburg
Marco Vreeburg
Z-4 - AB
19:00 - 19:45 TrainKeep MB7 Marco Vreeburg Z-4 - AB
19:45 - 20:30 TrainKeep JB4 Marco Vreeburg W-2 - AB
19:45 - 20:30 Trainkeep MA3 Marco Vreeburg W-2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Jongens D1 Willem Kuipers W-3 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D03 Miroslaw Wieczorek W-1 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D04 Jort van Laar W-1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes D10 W-2 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes D11 Noa Willemse W-3 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes D12 Wouter de Gier W-2 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C11 Bente van Emmerik
Noa Willemse
Z-5
16:45 - 17:45 Meisjes D13 Wouter de Gier Z-4 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C1 Jort van Laar
Willem Kuipers
W-3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C2 Timo Schouw W-3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D2 Teije Schendstok W-1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C01 Miroslaw Wieczorek W-2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D02 Jesse Sjoerdsma
Tijn Smulders
W-2 - CD
17:00 - 17:45 TrainKeep JD1 Matthijs de Boorder W-1 - AB
17:00 - 17:45 TrainKeep JD2 Matthijs de Boorder W-1 - AB
17:00 - 17:45 TrainKeep MD1 Matthijs de Boorder W-1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C03 Annemarie van Biemen-Prinsen Z-4 - CD
17:45 - 18:30 TrainKeep JA1 Matthijs de Boorder W-1 - AB
17:45 - 18:30 TrainKeep JB1 Matthijs de Boorder W-1 - AB
18:15 - 19:15 Jongens B3 Jort van Laar W-3 - AB
18:15 - 19:15 Jongens B4 Timo Schouw W-3 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes B05 Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C09 Willem Kuipers Z-5
18:30 - 20:00 Jongens A1 Sjoerd Domburg - Ouwerkerk
Teun Roerink
W-2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C02 Xavie Richters W-2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C10 Annemarie van Biemen-Prinsen Z-4 - CD
18:30 - 19:15 TrainKeep JB2 Willem Hamann W-1 - A
18:30 - 19:15 TrainKeep JB3 Willem Hamann W-1 - A
18:30 - 19:15 TrainKeep MC1 Matthijs de Boorder W-1 - B
18:30 - 19:15 TrainKeep MC2 Matthijs de Boorder W-1 - B
18:45 - 19:45 Meisjes B09 Z-4 - AB heren 1
19:15 - 20:15 Meisjes B06 Lisa Brouwer W-3 - CD
19:15 - 20:00 TrainKeep JA2 Willem Hamann W-1 - AB
19:15 - 20:00 TrainKeep JB52 Willem Hamann W-1 - AB
19:15 - 20:00 TrainKeep MA4 Willem Hamann W-1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Annemarie van Biemen-Prinsen W-1 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Lucien van den Hombergh
Matthijs de Boorder
Sjoerd Domburg - Ouwerkerk
Sjoerd Wolters
W-2
20:00 - 22:00 Heren 1 Lucien van den Hombergh
Matthijs de Boorder
Sjoerd Domburg - Ouwerkerk
Sjoerd Wolters
W-3 - AB
20:00 - 21:00 Jongens A2 Willem Kuipers W-1 - AB Lijntraining
20:00 - 21:00 Jongens A3 W-1 - AB Lijntraining
20:15 - 21:15 Meisjes A7 Lisa Brouwer Z-4 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Annemarie van Biemen-Prinsen W-1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 Meisjes D05 Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
13:00 - 14:00 Meisjes D06 Milou Schoone W-2 - CD
13:00 - 14:00 Meisjes D07 Arjan Duijff W-2 - AB
14:00 - 17:00 Bit&Nop RCH Trainingsgroep Z-5
14:00 - 15:00 Jongens D3 Arjan Duijff W-2 - AB
14:00 - 15:00 Jongens D4 Robert Danklof W-3 - AB
14:00 - 15:00 Meisjes D08 Miroslaw Wieczorek
Milou Schoone
W-1 - CD
14:00 - 15:00 Meisjes D09 Milou Schoone W-2 - CD
15:00 - 15:45 Jongens F1 wit Jarrit Hueting Z-4 - AB + 1 ass.
15:00 - 15:45 Jongens F1 zwart Irene Luitjes Z-4 - AB + 1 ass.
15:00 - 15:45 Jongens F2 wit Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
15:00 - 15:45 Jongens F2 zwart Diederik de Wijs W-1 - CD
15:00 - 15:45 Jongens F3 zwart W-1 - CD
15:00 - 15:45 Meisjes F1 groen W-2 - AB + ass
15:00 - 15:45 Meisjes F1 wit Arjan Duijff W-2 - AB + ass
15:00 - 15:45 Meisjes F1 zwart Daniek van Vuren W-2 - AB + ass
15:00 - 15:45 Meisjes F2 groen Milou Schoone W-2 - CD
15:00 - 15:45 Meisjes F2 wit Annick Berkvens W-2 - CD
15:00 - 15:45 Meisjes F2 zwart Suus van der Meer W-2 - CD
15:00 - 15:45 Meisjes F3 groen Robert Danklof W-3 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F3 wit Pleun Vreeburg W-3 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F3 zwart W-3 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F4 wit André Westdorp W-3 - CD + ass. Puck v/d Peppel
15:00 - 15:45 Meisjes F4 zwart Puck van de Peppel W-3 - CD + ass. Puck v/d Peppel
16:00 - 17:00 Weekkeepers 6E Trainingsgroep W-1 - AB trainers: Jasmijn van Eden Giel Davis Mica vd Worp Max Kousbroek Philip de Bie
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 groen Jarrit Hueting Z-4 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 rood Pleun Vreeburg Z-4 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 wit Melle van de Merwe Z-4 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 zwart Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 groen W-1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 wit Roemer Oudakker W-1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 groen W-2 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 rood Arjan Duijff W-2 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 wit Diederik de Wijs W-2 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 zwart Milou Schoone W-2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 groen W-2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 rood W-2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 wit Feline Belterman W-3 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 zwart Robert Danklof W-3 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 groen Gwen Berkvens W-3 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 rood André Westdorp W-3 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 wit W-3 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes D11 Nicholas Molkenboer
Lisa Brouwer
Z-4 - CD
17:00 - 18:00 Weekkeepers 8E Trainingsgroep W-1 - AB trainers: Jasmijn van Eden Giel Davis Mica vd Worp Max Kousbroek Philip de Bie
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 groen Jarrit Hueting Z-4 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 wit Melle van de Merwe
Gwen Berkvens
Z-4 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 groen Miroslaw Wieczorek W-1 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 zwart Roemer Oudakker W-1 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 wit Arjan Duijff
Olivier Braams
W-3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 zwart Liselore Nap W-3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 groen Fien Mesland W-2 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 wit Milou Schoone
Diederik de Wijs
W-2 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 zwart Brechtje Willemse W-2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 wit Pleun Vreeburg W-3 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 zwart Feline Belterman
Nicholas Molkenboer
W-3 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes B03 Willem Kuipers Z-4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Beau van Santen W-2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D01 Milou Schoone
Xavie Richters
W-2 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B1 Jarrit Hueting
Marnix Stegers
W-3 - CD
18:15 - 19:45 Jongens B2 Laurens Bosch W-1 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B01 Arjan Duijff
Rik van Gent
W-3 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B02 Philippine Domhoff Z-4 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes B08 Miroslaw Wieczorek Z-4 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes B10 Jort van Laar Z-5
18:15 - 19:00 TrainKeep MC3 W-1 - AB
18:15 - 19:00 TrainKeep MD2 Matthijs de Boorder W-1 - AB
19:45 - 22:00 Dames 1 Kasper Vrolijk W-2
19:45 - 20:30 TrainKeep MB1 Matthijs de Boorder W-1 - AB
19:45 - 20:30 TrainKeep MB2 Matthijs de Boorder W-1 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A5 Floor van Mierlo W-1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Jongens D1 Willem Kuipers W-2 - AB
15:45 - 16:45 Jongens D5 Diederik Stigter Z-6 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D01 Milou Schoone
Xavie Richters
W-3 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D02 Jesse Sjoerdsma
Tijn Smulders
W-3 - CD
15:45 - 17:00 Meisjes D03 Miroslaw Wieczorek W-1 - CD
15:45 - 17:00 Meisjes D04 Jort van Laar W-2 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes D10 Noa Willemse Z-4 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes D13 Pleun Vreeburg Z-6 - CD
16:15 - 17:00 TrainKeep JC1 W-1 - AB
16:15 - 17:00 TrainKeep JC2 Wouter Mijnsbergen W-1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes C04 Bas Moesbergen Z-4 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C05 Diederick van Berckel Z-4 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes C06 Diederik Stigter Z-5
16:45 - 17:45 Meisjes C10 Pleun Vreeburg Z-6 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes D12 Rozemarie Beltman Z-6 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C1 Jort van Laar
Wouter Mijnsbergen
W-2 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C2 Timo Schouw W-2 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D2 Teije Schendstok W-1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C01 Imke Gouweleeuw
Miroslaw Wieczorek
W-3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C02 Willem Kuipers W-3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C03 Milou Schoone W-1 - AB
17:45 - 18:45 Jongens C5 Bas Moesbergen Z-4 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes C09 Diederick van Berckel Z-4 - AB
18:15 - 19:15 Jongens C3 Timo Schouw Z-6 - AB
18:15 - 19:15 Jongens C4 Jort van Laar Z-6 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes A1 Beau van Santen W-2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C07 W-1 - AB dames 1
18:15 - 19:15 Meisjes C08 Miroslaw Wieczorek Z-5
18:15 - 19:15 Meisjes C11 Willem Kuipers W-3 - AB
18:15 - 19:00 TrainKeep JD5 Phileine Hazen W-1 - CD
18:15 - 19:00 TrainKeep MA1 Wouter Mijnsbergen W-3 - CD
18:15 - 19:00 TrainKeep MA2 Wouter Mijnsbergen W-3 - CD
18:15 - 19:00 TrainKeep MD13 Phileine Hazen W-1 - CD
18:15 - 19:00 TrainKeep MD8 Phileine Hazen W-1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Sjoerd Domburg - Ouwerkerk
Teun Roerink
W-2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Diederick van Berckel W-3 - CD
19:00 - 19:45 TrainKeep JC3 Phileine Hazen W-1 - CD reservering keeperstraining
19:00 - 19:45 TrainKeep JC5 Phileine Hazen W-1 - CD reservering keeperstraining
19:00 - 19:45 TrainKeep MC10 Phileine Hazen W-1 - CD reservering keeperstraining
19:15 - 20:15 TrainKeep D1 Wouter Mijnsbergen W-3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Kasper Vrolijk W-2
20:00 - 21:00 Jongens A2 Sjoerd Domburg - Ouwerkerk W-1 - AB
21:00 - 22:00 Jongens A3 Sjoerd Domburg - Ouwerkerk W-1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 13:45 DT Apen W-1 - CD
13:00 - 13:45 DT Beren Miroslaw Wieczorek W-1 - AB + ass.trainers
13:00 - 13:45 DT Cheetahs André Westdorp W-1 - CD
13:00 - 13:45 DT Dolfijnen Milou Schoone W-2 - AB
13:00 - 13:45 DT Giraffen Milou Schoone W-2 - AB
13:00 - 13:45 DT Katjes Arjan Duijff W-2 - CD
13:00 - 13:45 DT Koala's W-1 - CD
13:00 - 13:45 DT Leeuwen W-1 - AB + ass.trainers
13:00 - 13:45 DT Olifanten W-1 - AB + ass.trainers
13:00 - 13:45 DT Pony’s Arjan Duijff W-2 - CD
13:00 - 13:45 DT Puppies Arjan Duijff W-2 - CD
13:00 - 13:45 DT Zebra’s W-2 - AB
14:00 - 14:45 DT Egeltjes André Westdorp W-2 - AB
14:00 - 14:45 DT Guppen W-2 - CD
14:00 - 14:45 DT Haaien W-2 - AB
14:00 - 14:45 DT Hamsters Arjan Duijff W-2 - CD
14:00 - 14:45 DT Lama's W-1 - AB
14:00 - 14:45 DT Panda's Miroslaw Wieczorek W-1 - AB
14:00 - 14:45 DT Panters Milou Schoone W-1 - CD
14:00 - 14:45 DT Pinguïns W-1 - CD
14:00 - 14:45 DT Springbokkies W-2 - CD
14:00 - 14:45 DT Wolven W-1 - CD
15:00 - 15:45 Jongens F1 wit Jarrit Hueting W-1 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Jongens F1 zwart Mijntje Stevens W-1 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Jongens F2 wit Miroslaw Wieczorek W-1 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Jongens F2 zwart W-1 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Jongens F3 zwart Feline Belterman W-1 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F1 groen Bregje Horstman W-2 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F1 wit Arjan Duijff W-2 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F1 zwart W-2 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F2 groen Milou Schoone W-2 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F2 wit W-2 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F2 zwart Melle van de Merwe W-2 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F3 groen Micky Hulst W-3 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F3 wit André Westdorp W-3 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F3 zwart Diederik de Wijs W-3 - AB + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F4 wit Victoria Verhagen W-3 - CD + ass.
15:00 - 15:45 Meisjes F4 zwart Marit Siegelaar W-3 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 groen Jarrit Hueting W-1 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 rood Olivier Braams W-1 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 wit Diederik de Wijs W-1 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 zwart Miroslaw Wieczorek W-1 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 groen Feline Belterman W-1 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 wit Marit van Mackelenbergh W-1 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 groen Gwen Berkvens W-2 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 rood Daniek Jansonius W-2 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 wit Arjan Duijff W-2 - AB + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 zwart Milou Schoone W-2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 groen Melle van de Merwe W-2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 rood Michiel Broomans W-2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 wit Victoria Verhagen
Eveline Roelofsen
W-3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 zwart Noor Hellemans W-3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 groen André Westdorp
Eva Kösters
W-3 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 rood Daan Hellemans W-3 - CD + ass.
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 wit Livia Spruit W-3 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 groen Jarrit Hueting W-1 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 wit Eva Kösters
Daan Hellemans
Daniek Jansonius
W-1 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 groen Miroslaw Wieczorek W-1 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 zwart Feline Belterman
Melle van de Merwe
W-1 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 wit Arjan Duijff
Marit van Mackelenbergh
W-2 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 zwart Diederik de Wijs W-2 - CD + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 groen Pieter Keijzer W-3 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 wit Olivier Braams
Livia Spruit
W-3 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 zwart Annemarie van Biemen-Prinsen W-3 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 wit Noor Hellemans W-2 - AB + ass.
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 zwart Victoria Verhagen
Eveline Roelofsen
Gwen Berkvens
W-2 - AB + ass.
18:15 - 19:15 Meisjes B04 Lisa Brouwer W-1 clinic voor mb4/5
18:15 - 19:15 Meisjes B05 Marius van Huijstee W-1 clinic voor mb4/5
18:15 - 19:15 Meisjes B06 Jarrit Hueting
Willem Kuipers
Z-4 clinic mb6/7/8.
18:15 - 19:15 Meisjes B07 Jarrit Hueting Z-4 clinic mb6/7/8.
18:15 - 19:15 Meisjes B08 Jarrit Hueting Z-4 clinic mb6/7/8.
18:15 - 19:15 Meisjes B09 Annemarie van Biemen-Prinsen Z-6 clinic mb9/10
18:15 - 19:15 Meisjes B10 Z-6 clinic mb9/10
18:30 - 20:00 Jongens B1 Marnix Stegers
Tijmen van der Veen
W-3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Laurens Bosch W-3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B01 Arjan Duijff W-2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B02 Olivier Verhagen W-2 - CD
19:15 - 20:15 Jongens B3 Jarrit Hueting
Willem Kuipers
Z-4 clinic jb3/4
19:15 - 20:15 Jongens B4 Jarrit Hueting Z-4 clinic jb3/4
19:15 - 20:15 Meisjes A3 Lisa Brouwer W-1 clinic ma3/4/5.
19:15 - 20:15 Meisjes A4 Marius van Huijstee W-1 clinic ma3/4/5.
19:15 - 20:15 Meisjes A6 Annemarie van Biemen-Prinsen Z-6
19:15 - 20:15 Meisjes A7 Z-6
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 Bit&Nop RCH Trainingsgroep Z-5
10:00 - 11:00 Dierentuin Trainingsgroep Z-6
10:00 - 11:00 Dierentuin Trainingsgroep Z-4