headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Giel Davis
Trainer Dante Domburg
Aanvoerder Lianne Stijsiger
Manager Nicolette Holst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
FIT D30-1 Kikkers D30-1 11:00
AthenA D30-2 Bennebroek D30-1 12:10
Alliance D30-2 Qui Vive D30-1 12:45
Bloemendaal D30-2 Alkmaar D30-1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive D30-1 15 34 11 1 3
2 Bloemendaal D30-2 14 31 10 1 3
3 Bennebroek D30-1 15 29 9 2 4
4 AthenA D30-2 14 28 9 1 4
5 Kikkers D30-1 14 22 6 4 4
6 Alkmaar D30-1 14 20 6 2 6
7 Westerpark D30-1 15 15 5 0 10
8 FIT D30-1 15 10 3 1 11
9 Alliance D30-2 14 0 0 0 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun U.H.C.QUI VIVE D30-1 12:45 thuis - W-2
9 jun MHC de Kikkers D30-1 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Alkmaar D30-1 FIT D30-1 (0-1)final
Bennebroek D30-1 Alliance D30-2 (3-1)final
Westerpark D30-1 AthenA D30-2 (0-2)final
Kikkers D30-1 Qui Vive D30-1 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Qui Vive D30-1 Bennebroek D30-1 (1-3)final
Alliance D30-2 Alkmaar D30-1 (0-6)final
FIT D30-1 Westerpark D30-1 (0-2)final
AthenA D30-2 Bloemendaal D30-2 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Westerpark D30-1 Alliance D30-2 (2-0)final
Alkmaar D30-1 Qui Vive D30-1 (0-2)final
Bennebroek D30-1 Kikkers D30-1 (1-2)final
Bloemendaal D30-2 FIT D30-1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Kikkers D30-1 Alkmaar D30-1 (4-4)final
Qui Vive D30-1 Westerpark D30-1 (3-0)final
FIT D30-1 AthenA D30-2 (0-4)final
Alliance D30-2 Bloemendaal D30-2 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Bloemendaal D30-2 Qui Vive D30-1 (0-3)final
Alkmaar D30-1 Bennebroek D30-1 (1-1)final
AthenA D30-2 Alliance D30-2 (6-1)final
Westerpark D30-1 Kikkers D30-1 (2-1)final
WOENSDAG 18 OKTOBER 2023
Qui Vive D30-1 AthenA D30-2 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Bennebroek D30-1 Westerpark D30-1 (4-1)final
Alliance D30-2 FIT D30-1 (0-3)final
Kikkers D30-1 Bloemendaal D30-2 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
AthenA D30-2 Kikkers D30-1 (0-0)final
Westerpark D30-1 Alkmaar D30-1 (0-1)final
FIT D30-1 Qui Vive D30-1 (0-6)final
Bloemendaal D30-2 Bennebroek D30-1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Qui Vive D30-1 Alliance D30-2 (11-1)final
Kikkers D30-1 FIT D30-1 (1-0)final
Bennebroek D30-1 AthenA D30-2 (2-1)final
Alkmaar D30-1 Bloemendaal D30-2 (1-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Bloemendaal D30-2 Westerpark D30-1 (2-0)final
Alliance D30-2 Kikkers D30-1 (0-3)final
FIT D30-1 Bennebroek D30-1 (2-2)final
AthenA D30-2 Alkmaar D30-1 (4-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Qui Vive D30-1 Kikkers D30-1 (4-3)final
Alliance D30-2 Bennebroek D30-1 (0-3)final
AthenA D30-2 Westerpark D30-1 (2-1)scheduled
FIT D30-1 Alkmaar D30-1 (1-4)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Westerpark D30-1 FIT D30-1 (1-0)final
Alkmaar D30-1 Alliance D30-2 (2-0)final
Bennebroek D30-1 Qui Vive D30-1 (2-1)final
Bloemendaal D30-2 AthenA D30-2 (4-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Kikkers D30-1 Bennebroek D30-1 (1-2)final
Qui Vive D30-1 Alkmaar D30-1 (4-2)final
Alliance D30-2 Westerpark D30-1 (0-1)final
FIT D30-1 Bloemendaal D30-2 (1-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
AthenA D30-2 FIT D30-1 (3-0)final
Westerpark D30-1 Qui Vive D30-1 (0-1)final
Alkmaar D30-1 Kikkers D30-1 (0-3)final
Bloemendaal D30-2 Alliance D30-2 (6-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Qui Vive D30-1 Bloemendaal D30-2 (2-1)final
Bennebroek D30-1 Alkmaar D30-1 (1-3)final
Alliance D30-2 AthenA D30-2 (0-4)final
Kikkers D30-1 Westerpark D30-1 (2-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Westerpark D30-1 Bennebroek D30-1 (0-2)final
Bloemendaal D30-2 Kikkers D30-1 (0-0)final
FIT D30-1 Alliance D30-2 (2-0)final
AthenA D30-2 Qui Vive D30-1 (1-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Bennebroek D30-1 FIT D30-1 (3-1)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Bennebroek D30-1 Bloemendaal D30-2 (1-6)final
Kikkers D30-1 AthenA D30-2 (0-1)final
Qui Vive D30-1 FIT D30-1 (4-1)final
Alkmaar D30-1 Westerpark D30-1 (2-1)final