headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Milou Schoone
Trainer Marnix Stegers
Aanvoerder Karolien van der Ouderaa
Manager Karolien van der Ouderaa

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30-2 HIC D30-1 9:00
Craeyenhout D30-1 Rood-Wit D30-1 10:30
Leiden D30-1 Alliance D30-1 12:15
Berkel-Rodenrijs D30-1 Terriërs D30-1 14:45
Pinoké D30-3 HBS D30-1 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance D30-1 19 47 15 2 2
2 Terriërs D30-1 19 46 15 1 3
3 Bloemendaal D30-1 20 43 14 1 5
4 Craeyenhout D30-1 19 37 11 4 4
5 Rood-Wit D30-1 19 34 10 4 5
6 Leiden D30-1 19 25 7 4 8
7 Amsterdam D30-2 19 25 7 4 8
8 HBS D30-1 19 20 6 2 11
9 Abcoude D30-1 20 15 5 0 15
10 HIC D30-1 19 14 4 2 13
11 Pinoké D30-3 19 14 4 2 13
12 Berkel-Rodenrijs D30-1 19 10 2 4 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun LOHC D30-1 12:15 uit
9 jun Berkel Rodenrijs D30-1 11:00 thuis - W-3
16 jun Craeyenhout D30-1 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Abcoude D30-1 Amsterdam D30-2 (4-1)final
Leiden D30-1 HBS D30-1 (3-0)final
Rood-Wit D30-1 Alliance D30-1 (0-2)scheduled
Terriërs D30-1 Pinoké D30-3 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 HIC D30-1 (0-0)scheduled
Craeyenhout D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Pinoké D30-3 Abcoude D30-1 (2-0)final
Amsterdam D30-2 Leiden D30-1 (1-0)final
HIC D30-1 Craeyenhout D30-1 (0-3)scheduled
HBS D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-1)final
Bloemendaal D30-1 Rood-Wit D30-1 (1-2)final
Alliance D30-1 Terriërs D30-1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rood-Wit D30-1 HIC D30-1 (7-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Amsterdam D30-2 (2-1)scheduled
Terriërs D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
Craeyenhout D30-1 HBS D30-1 (0-3)final
Leiden D30-1 Abcoude D30-1 (2-0)final
Alliance D30-1 Pinoké D30-3 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Pinoké D30-3 Leiden D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-2 Craeyenhout D30-1 (5-1)scheduled
HIC D30-1 Terriërs D30-1 (0-4)final
Bloemendaal D30-1 Alliance D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Rood-Wit D30-1 (1-0)scheduled
Abcoude D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-1 Abcoude D30-1 (1-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Leiden D30-1 (3-3)final
Rood-Wit D30-1 Amsterdam D30-2 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Pinoké D30-3 (4-0)final
Alliance D30-1 HIC D30-1 (2-0)final
Terriërs D30-1 HBS D30-1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leiden D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-0)final
Abcoude D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-3)final
HIC D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 Alliance D30-1 (0-3)final
Amsterdam D30-2 Terriërs D30-1 (1-2)final
Pinoké D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-1 (1-0)final
WOENSDAG 18 OKTOBER 2023
Terriërs D30-1 Abcoude D30-1 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (5-1)scheduled
HIC D30-1 Pinoké D30-3 (3-1)final
Rood-Wit D30-1 Leiden D30-1 (2-1)final
Alliance D30-1 Amsterdam D30-2 (3-1)final
Bloemendaal D30-1 HBS D30-1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden D30-1 Terriërs D30-1 (3-5)final
Abcoude D30-1 Alliance D30-1 (0-6)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 HIC D30-1 (1-2)final
Amsterdam D30-2 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
Pinoké D30-3 Craeyenhout D30-1 (0-3)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Terriërs D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (10-0)final
Rood-Wit D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
Alliance D30-1 Leiden D30-1 (0-1)final
HIC D30-1 Amsterdam D30-2 (0-1)final
Bloemendaal D30-1 Abcoude D30-1 (5-1)final
HBS D30-1 Pinoké D30-3 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Abcoude D30-1 HIC D30-1 (2-1)final
Leiden D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-7)final
Amsterdam D30-2 HBS D30-1 (5-1)final
Craeyenhout D30-1 Terriërs D30-1 (1-1)scheduled
Rood-Wit D30-1 Pinoké D30-3 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Alliance D30-1 (1-0)cancelled
WOENSDAG 22 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D30-1 Alliance D30-1 (1-9)scheduled
Terriërs D30-1 Rood-Wit D30-1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pinoké D30-3 Amsterdam D30-2 (0-2)final
Alliance D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Abcoude D30-1 (4-2)final
Bloemendaal D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (4-1)final
HIC D30-1 Leiden D30-1 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
HIC D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (1-0)final
HBS D30-1 Leiden D30-1 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Craeyenhout D30-1 (6-1)final
Alliance D30-1 Rood-Wit D30-1 (3-0)final
Amsterdam D30-2 Abcoude D30-1 (4-1)final
Pinoké D30-3 Terriërs D30-1 (0-2)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Terriërs D30-1 Alliance D30-1 (1-2)final
Leiden D30-1 Amsterdam D30-2 (1-1)final
Craeyenhout D30-1 HIC D30-1 (2-0)final
Abcoude D30-1 Pinoké D30-3 (3-2)final
Rood-Wit D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 HBS D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Abcoude D30-1 Leiden D30-1 (2-6)final
HIC D30-1 Rood-Wit D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-1 (0-0)scheduled
Bloemendaal D30-1 Terriërs D30-1 (1-3)final
HBS D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-3)scheduled
Pinoké D30-3 Alliance D30-1 (1-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Craeyenhout D30-1 Amsterdam D30-2 (0-0)scheduled
Terriërs D30-1 HIC D30-1 (3-1)final
Rood-Wit D30-1 HBS D30-1 (3-1)final
Leiden D30-1 Pinoké D30-3 (0-1)final
Alliance D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final
WOENSDAG 3 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs D30-1 Abcoude D30-1 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leiden D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (4-1)scheduled
Amsterdam D30-2 Rood-Wit D30-1 (0-1)final
Abcoude D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-4)final
HIC D30-1 Alliance D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 Terriërs D30-1 (0-2)final
Pinoké D30-3 Bloemendaal D30-1 (1-5)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Terriërs D30-1 Amsterdam D30-2 (8-2)final
Bloemendaal D30-1 HIC D30-1 (3-0)final
Alliance D30-1 HBS D30-1 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Pinoké D30-3 (1-0)scheduled
Craeyenhout D30-1 Leiden D30-1 (5-2)final
Rood-Wit D30-1 Abcoude D30-1 (1-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Pinoké D30-3 HIC D30-1 (0-4)final
Leiden D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-5)final
Abcoude D30-1 Terriërs D30-1 (1-5)final
Amsterdam D30-2 Alliance D30-1 (0-4)scheduled
HBS D30-1 Bloemendaal D30-1 (2-5)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-4)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Abcoude D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Craeyenhout D30-1 Pinoké D30-3 (3-1)final
HIC D30-1 HBS D30-1 (1-2)final
Terriërs D30-1 Leiden D30-1 (5-2)final
Bloemendaal D30-1 Amsterdam D30-2 (9-0)scheduled
Alliance D30-1 Abcoude D30-1 (5-0)final
Rood-Wit D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-0)final