headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Meisjes O14-10

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Rogier de Barbanson
Coach Robbert Heekelaar
Trainer Koen Paulus
Trainer Magalie Stigter
Manager Kim Francois
Manager Eefje Leedekerken - van Elst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance MO14-10 Noorderlicht MO14-1 12:55
Abcoude MO14-3 Kraaien MO14-3 14:15
AMVJ MO14-6 AthenA MO14-6 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MO14-10 8 24 8 0 0
2 Noorderlicht MO14-1 8 16 5 1 2
3 Abcoude MO14-3 8 12 3 3 2
4 Kraaien MO14-3 8 10 3 1 4
5 AthenA MO14-6 8 4 1 1 6
6 AMVJ MO14-6 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun AHC Noorderlicht MO14-1 12:55 thuis - Z-4
8 jun HC Athena MO14-6 10:35 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Noorderlicht MO14-1 Kraaien MO14-3 (2-1)final
Alliance MO14-10 AMVJ MO14-6 (9-3)final
AthenA MO14-6 Abcoude MO14-3 (3-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
AMVJ MO14-6 Noorderlicht MO14-1 (2-3)final
Abcoude MO14-3 Alliance MO14-10 (1-4)final
Kraaien MO14-3 AthenA MO14-6 (6-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Abcoude MO14-3 AMVJ MO14-6 (3-0)final
Alliance MO14-10 Kraaien MO14-3 (5-1)final
AthenA MO14-6 Noorderlicht MO14-1 (0-5)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Noorderlicht MO14-1 Alliance MO14-10 (2-4)final
Kraaien MO14-3 Abcoude MO14-3 (1-1)final
AthenA MO14-6 AMVJ MO14-6 (3-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Abcoude MO14-3 Noorderlicht MO14-1 (2-2)final
AMVJ MO14-6 Kraaien MO14-3 (4-2)final
Alliance MO14-10 AthenA MO14-6 (2-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kraaien MO14-3 Noorderlicht MO14-1 (3-2)final
AMVJ MO14-6 Alliance MO14-10 (2-5)final
Abcoude MO14-3 AthenA MO14-6 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Alliance MO14-10 Abcoude MO14-3 (4-0)final
Noorderlicht MO14-1 AMVJ MO14-6 (8-2)final
AthenA MO14-6 Kraaien MO14-3 (0-4)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Noorderlicht MO14-1 AthenA MO14-6 (4-3)final
Kraaien MO14-3 Alliance MO14-10 (2-4)final
AMVJ MO14-6 Abcoude MO14-3 (3-7)final