headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Meisjes O14-03

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Felix Bartelomij
Coach Robert de Ruiter
Trainer Nicholas Molkenboer
Trainer Stefan Verbeek
Manager Sanne Buijs
Manager Loes Hooft

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zandvoort MO14-1 Haarlem MO14-2 12:30
Bloemendaal MO14-3 Saxenburg MO14-1 13:50
Alliance MO14-3 Westerpark MO14-2 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MO14-1 8 19 6 1 1
2 Bloemendaal MO14-3 8 19 6 1 1
3 Haarlem MO14-2 8 11 3 2 3
4 Alliance MO14-3 8 10 3 1 4
5 Zandvoort MO14-1 8 9 3 0 5
6 Westerpark MO14-2 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun AMHC Westerpark MO14-2 14:30 thuis - Z-6
8 jun HMHC Saxenburg MO14-1 14:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Alliance MO14-3 Bloemendaal MO14-3 (5-2)final
Saxenburg MO14-1 Zandvoort MO14-1 (4-0)final
Westerpark MO14-2 Haarlem MO14-2 (2-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Bloemendaal MO14-3 Westerpark MO14-2 (6-2)final
Haarlem MO14-2 Saxenburg MO14-1 (2-1)final
Alliance MO14-3 Zandvoort MO14-1 (1-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Saxenburg MO14-1 Westerpark MO14-2 (8-1)final
Zandvoort MO14-1 Bloemendaal MO14-3 (0-4)final
Alliance MO14-3 Haarlem MO14-2 (1-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Saxenburg MO14-1 Bloemendaal MO14-3 (3-3)final
Westerpark MO14-2 Alliance MO14-3 (1-5)final
Haarlem MO14-2 Zandvoort MO14-1 (1-6)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Bloemendaal MO14-3 Haarlem MO14-2 (5-2)final
Alliance MO14-3 Saxenburg MO14-1 (1-7)final
Zandvoort MO14-1 Westerpark MO14-2 (4-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Haarlem MO14-2 Westerpark MO14-2 (4-0)final
Bloemendaal MO14-3 Alliance MO14-3 (4-1)final
Zandvoort MO14-1 Saxenburg MO14-1 (0-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Saxenburg MO14-1 Haarlem MO14-2 (4-0)final
Westerpark MO14-2 Bloemendaal MO14-3 (1-3)final
Zandvoort MO14-1 Alliance MO14-3 (1-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Zandvoort MO14-1 Bloemendaal MO14-3 (1-4)final
Haarlem MO14-2 Alliance MO14-3 (3-2)final
Westerpark MO14-2 Saxenburg MO14-1 (0-9)scheduled