headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Jongens O12-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Marco ten Have
Coach Harald Westerman
Trainer Puck Peeperkorn
Trainer Sophie Maxime Schernstein
Manager Esther Zuidgeest - van Swieten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance JO12-4 Bennebroek JO12-2 8:45
Rood-Wit JO12-7 Terriërs JO12-1 10:35
Alkmaar JO12-3 VVV JO12-2 11:25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar JO12-3 8 24 8 0 0
2 Terriërs JO12-1 8 19 6 1 1
3 Alliance JO12-4 8 9 3 0 5
4 Rood-Wit JO12-7 8 8 2 2 4
5 VVV JO12-2 8 8 2 2 4
6 Bennebroek JO12-2 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun MHC Bennebroek JO12-2 08:45 thuis - W-1
8 jun Hockeyclub VVV JO12-2 12:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Bennebroek JO12-2 Alkmaar JO12-3 (1-8)final
Rood-Wit JO12-7 Alliance JO12-4 (5-1)final
Terriërs JO12-1 VVV JO12-2 (2-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Alkmaar JO12-3 Rood-Wit JO12-7 (4-1)final
VVV JO12-2 Bennebroek JO12-2 (3-3)final
Alliance JO12-4 Terriërs JO12-1 (0-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rood-Wit JO12-7 VVV JO12-2 (1-3)final
Bennebroek JO12-2 Terriërs JO12-1 (1-2)final
Alkmaar JO12-3 Alliance JO12-4 (3-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Bennebroek JO12-2 Alliance JO12-4 (0-6)final
VVV JO12-2 Alkmaar JO12-3 (0-1)scheduled
Terriërs JO12-1 Rood-Wit JO12-7 (3-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Rood-Wit JO12-7 Bennebroek JO12-2 (3-1)final
Alliance JO12-4 VVV JO12-2 (6-0)final
Alkmaar JO12-3 Terriërs JO12-1 (1-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Alliance JO12-4 Rood-Wit JO12-7 (2-1)final
VVV JO12-2 Terriërs JO12-1 (0-3)scheduled
Alkmaar JO12-3 Bennebroek JO12-2 (9-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Bennebroek JO12-2 VVV JO12-2 (1-2)final
Rood-Wit JO12-7 Alkmaar JO12-3 (1-3)final
Terriërs JO12-1 Alliance JO12-4 (4-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
VVV JO12-2 Rood-Wit JO12-7 (2-2)final
Alliance JO12-4 Alkmaar JO12-3 (0-5)final
Terriërs JO12-1 Bennebroek JO12-2 (2-1)final