headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Meisjes O18-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mireille Bakker
Coach Monique Beerens
Trainer Tijn Hazen
Trainer Beau van Santen
Manager Wendy Groot

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam MO18-4 Bloemendaal MO18-2 0:00
Terriërs MO18-3 Spire MO18-1 0:00
IJburg MO18-4 Reigers MO18-2 0:00
Spaarndam MO18-1 Alliance MO18-5 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam MO18-4 5 15 5 0 0
2 Spaarndam MO18-1 5 12 4 0 1
3 Bloemendaal MO18-2 5 10 3 1 1
4 Reigers MO18-2 5 10 3 1 1
5 Alliance MO18-5 5 9 3 0 2
6 Terriërs MO18-3 5 3 1 0 4
7 IJburg MO18-4 5 0 0 0 5
8 Spire MO18-1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt HC Spaarndam MO18-1 n.n.b uit
18 mrt AH & BC MO18-4 n.n.b thuis
25 mrt H.V. de Terriërs MO18-3 n.n.b thuis
1 apr HC Bloemendaal MO18-2 n.n.b uit
15 apr HC Spire MO18-1 n.n.b thuis
22 apr MHC de Reigers MO18-2 n.n.b thuis
13 mei AHC IJburg MO18-4 n.n.b uit
20 mei HC Spaarndam MO18-1 n.n.b thuis
27 mei AH & BC MO18-4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Spaarndam MO18-1 IJburg MO18-4 (5-2)final
Terriërs MO18-3 Alliance MO18-5 (1-6)scheduled
Bloemendaal MO18-2 Spire MO18-1 (13-2)final
Amsterdam MO18-4 Reigers MO18-2 (4-3)final
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Reigers MO18-2 Terriërs MO18-3 (6-2)final
Spire MO18-1 Spaarndam MO18-1 (3-6)final
Alliance MO18-5 Bloemendaal MO18-2 (1-4)final
IJburg MO18-4 Amsterdam MO18-4 (3-8)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Spire MO18-1 Alliance MO18-5 (1-3)final
Amsterdam MO18-4 Spaarndam MO18-1 (5-2)final
Bloemendaal MO18-2 Reigers MO18-2 (2-2)scheduled
Terriërs MO18-3 IJburg MO18-4 (2-1)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Reigers MO18-2 Alliance MO18-5 (3-1)scheduled
Spaarndam MO18-1 Terriërs MO18-3 (3-2)scheduled
Spire MO18-1 Amsterdam MO18-4 (4-5)final
IJburg MO18-4 Bloemendaal MO18-2 (0-3)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Reigers MO18-2 Spire MO18-1 (6-1)final
Alliance MO18-5 IJburg MO18-4 (4-1)final
Terriërs MO18-3 Amsterdam MO18-4 (1-5)scheduled
Bloemendaal MO18-2 Spaarndam MO18-1 (2-3)final